anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy - nie zawsze chce połączyć produkty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Nie zawsze mi łączy produkty w zestawy. Jest dzisiaj bardzo kapryśne Allegro. Naprawdę męczące, że muszę próbować po parę razy, aż w końcu za którąś tam próbą "załapie". Ma ktoś dzisiaj podobnie? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Naprawdę jest to męczące. Ponownie łączę produkty w zestawy i nie chce ich łączyć. Czasami trzeba kilka prób, aby załapał, ale przy jednym produkcie przy kilkunastu podejściach się poddałem. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Bo to mocno zniechęca przed wystwianiem. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-GSM abym mogła skonsultować to z działem technicznym potrzebuję filmik z kolejno wykonywanych czynności, na którym opisywany problem będzie widoczny oraz szczegółowe informacje na temat tego, jaki zestaw chcesz utworzyć. 
Czy możesz przesłać te informacje na adres spolecznosc@allegro.pl? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Spróbuję to zrobić, ale być może troszkę mi to zajmie. 

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Przed chwilą wysłałem. Filmik ma ok 14 MB. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-GSM dziękuję! Dopytam jeszcze dla pewności przed zgłoszeniem problemu do Działu technicznego, czy problem pojawia się też, gdy korzystasz z innej przeglądarki lub trybu incognito? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Właściwie to nie sprawdzałem. Ale sprawdzę. 

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Przed chwilą wystawiłem z innej przeglądarki i udało się za pierwszym podejściem. Później będę wystawiał kolejne oferty łączone, więc dam Pani znać, jak idzie z innej przeglądarki, czy jest wszystko w porządu, czy też to było trochę szczęścia. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-GSM oki, to daj znać 🙂 I wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookies i to powinno pomóc na tej przeglądarce, z której korzystasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Wydaje się, że jak na razie tryb incognito się najlepiej sprawdza. Inne przeglądarki od czasu do czasu zawodzą, tryb incognito na razie bezbłędny. Jakby i tu wystąpił problem to dam znać. Dziękuję za pomoc. 😊

oznacz moderatorów