anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoś swój pomysł - to tutaj czekamy teraz na Wasze sugestie!

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Niestety aktualnie mamy problemy techniczne związane z dodawaniem nowych pomysłów w "Zgłoś swój pomysł", dlatego jeśli macie propozycje, którymi chcecie się z nami podzielić, zostawcie je w tym wątku. Gdy usterka będzie naprawiona, wszystkie sugestie przeniesiemy we właściwe miejsce. 

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

wszystko_dla_Was
#7 Wielbiciel#

Witam nie myśleliście kiedyś by dodać funkcję inwentaryzacja? czyli poprostu pobranie swego asortymentu w formie np excel by to wydrukować i wpisać tylko stany rzeczywiste celem wyłapania różnic? nie ukrywam, że przy tysiącach produktów to znacznie skrócłoby konieczność zawieszania ofert na czas inwentaryzacji nie trzeba by było za każdym razem wklepywać wszystkich nazw tylko cyferki obok stanu z allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy pomysł piszesz do zakładki Zgłoś Swój Pomysł.

oznacz moderatorów

ZeuS_85
#8 Zapaleniec#

Piszę tutaj moją propozycję, nowy pomysł, bo mnie szlak trafi zaraz podczas zakładania nowego pomysłu po wpisaniu etykiet i klikaniu przycisku Udostępnij to etykiety znikają i nie można udostępnić 😕 Moderator może przenieść do działu "nowe pomysły"

 

PROBLEM:

Fajnie że opinia/ocena/komentarz jest to pod produktem, bo mam wtedy więcej opinii do danego produktu, ale zaczyna mnie irytować to. Dzieje się tak dlatego że podpinając opinie od różnych sprzedawców pod jeden produkt mamy więcej opinie na jego temat, natomiast sam produkt na tym cierpi, ponieważ 4 z 10 sprzedawców oferuje podróbkę. W wyniku czego zbiera taki produkt negatywną opinię. Ja teraz chcąc kupić produkt czytam opinie i widzę masę negatywnych opinii mimo że wiem że produkt jest świetny, a dzieje się tak przez sprzedawców którzy oferują podrobiony towar. Chcąc teraz kupić towar oryginalny nie wiem który że sprzedawców sprzedawał oryginalny a który podróbki ponieważ wszystko jest w jednym worku. 

 

ROZWIAZANIE: 

Stworzyć możliwość sortowania opinii/ocen/komentarzy lub opcje "pokaż opinie tylko u tego sprzedawcy" . Wtedy przeglądając oceny towaru łatwo można wychwycić który sprzedawca sprzedaje ten sam produkt ale opinie jego produktu są negatywne. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ZeuS_85 To juz było kilka razy proponowane ale > Pewnego razu > gadał dziad do obrazu > obraz do niego ani słowa > taka była ich rozmowa.

oznacz moderatorów

ZeuS_85
#8 Zapaleniec#

Uwierz mi, że przeczytałem z 12 takich tematów i nie znalazłem tej uwagi.  Ale jeżeli tematów jest setka to chwała temu kto wpisze w wyszukiwarkę i trafi na taki temat. Myślę ze od tego są takie osoby jak administrator, które maja czas na administrowanie stroną i znają 90% tematów tutaj. Ja niestety nie ma tyle czasu żeby czytać parędziesiąt tematów po słowach kluczowych ocena, komentarz, opinia itd ale po­wia­da­ją:

„Sta­rość okre­sem jest zło­tym".
Kie­dy spać się kła­dę, za­wsze my­ślę o tym.
„Uszy” mam w pu­deł­ku, „Zęby" w wo­dzie stu­dzę,
„Oczy" na sto­li­ku, za­nim się obu­dzę...
Jesz­cze przed za­śnię­ciem ta myśl mnie nur­tu­je,
Czy to wszyst­kie czę­ści, któ­re się wyj­mu­je?

oznacz moderatorów

Freeza14
#8 Zapaleniec#

Chwilka - przemyślenie na szybko: Skoro było kilka razy proponowane a tego dalej nie ma - to w czym problem? Dlaczego się nie da? Chyba, że to nowy pomysł i wiele osób na raz akurat wysłało to w takim razie dlaczego ma "ktoś" pretensje? A jeśli od dawna są to aż tak trudno to zrobić? Próbuje to jakoś zrozumieć - pomoże "ktoś"?

oznacz moderatorów

Client:44459415
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwość, aby wystawiając nową aukcję poprzez przycisk "Wystaw podobną" otwierała się aukcja, ze zdjęciami, opisem, tytułem, ale bez przypisania produktu do katalogu? Chodzi o to, że często korzystam z opcji wystaw podobną i w tej chwili każda aukcja (kategoria moda/bielizna damska) zaczytuje się z powiązanym produktem do katalogu. Za każdym razem muszę kliknąć "trzy kropeczki" / zmień produkt / usuń produkt / kontynuuj bez produktu i dopiero mogę zmienić parametry produktu lub wybrać "trzy kropeczki / zmień produkt i skorzystać z wyszukiwarki Wybierz produkt z Katalogu Allegro / szukaj. Przez co mocno wydłuża się czas wystawiania aukcji. A i tak, zaczytanego produktu z katalogu nie mogę ponownie wykorzystać, ponieważ nie mogę wystawić dwóch takich samych aukcji, więc zawsze trzeba korzystać z opcji "trzy kropeczki: zmień produkt. O wiele szybciej i łatwiej można wystawić aukcje, gdyby po kliknięciu wystaw podobną otwierała się strona z możliwością wyboru nowy produkt - do edycji wszystkie parametry obowiązkowe z jednoczesną opcją wyszukiwania produktu z katalogu. Więc od razu można przystąpić do zmiany parametrów produktu lub od razu wyszukać produkt z katalogu. Zaoszczędzi to sporo czasu - co najmniej 4 kliknięcia na jedną aukcję, a przy nastu/dziesięciu wystawianych aukcjach czas, który należy poświęcić na wystawienie aukcji zdecydowanie skróci się. 

oznacz moderatorów

pontus123
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem co mariuszn3

Ale do rzeczy

Proponuję aby w kategorii Uroda / Pielęgnacja i Makijaż / w części PARAMETRY  obowiązkowo podawana była data ważności kosmetyku. Albo w formie daty dziennej lub miesięcznej np.  21/11/2023 lub 06/2023, albo w formie czasu od otwarcia np. 6 m-cy od otwarcia - tak jak wskazuje producent na opakowaniach. Często tej informacji nie ma w opisie aukcji i trzeba osobno pisać do sprzedającego. Nie muszę chyba dodawać, że brak tej informacji powoduje, że nie mamy pewności czy towar jest jeszcze zdatny do użycia, ile ewentualnie będziemy mogli go używać albo czy ma lub zachowa jeszcze jakiś czas swoje właściwości itp.Taki parametr mógłby też w tym przypadku posłużyć do filtrowania dużej ilości ofert.

Poza tym ten akurat rodzaj produktów używanych przecież na naszych ciałach powinien być dla nas bezpieczny, a na to ma wpływ między innymi właśnie data ważności. Nikt nie che przecież np.  swędzącej wysypki 🙂

Dodatkowo taka informacja pozwoli nam też szybko ocenić czy atrakcyjnie niska cena produktu nie jest przypadkiem wynikiem krótkiego terminu do zużycia.

Szanujmy swój czas i zdrowie 🙂

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

W zasadzie ten dział możnaby zamknąć a programiści by się zajęli ważniejszymi sprawami.

W końcu większość pomysłów kwitowana jest tylko "nie planujemy tego wprowadzić/ do tego wrócić". Szkoda energii obu stron.

oznacz moderatorów

mariuszn3
#8 Zapaleniec#

Próbowałem właśnie dodać pomysł i formularz niezależnie od tego co wpiszę w pole "Dodaj do 5 etykiet określających, czego dotyczy Twój pomysł" odrzuca mój wpis z błędem "Proszę dodać etykiety"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszn3 Potwierdzam, że mamy niestety problemy z dodawaniem nowych pomysłów, więc do czasu jego naprawy możecie napisać je tutaj, a gdy usterka będzie naprawiona. Przeniesiemy je we właściwe miejsce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

art_cut_laser
#1 Nowicjusz#

Witam, nadal nie da się dodać pomysłu więc wpisuję tutaj:

Dodanie tego samego opisu przedmiotu dla kilku istniejących aukcji.

Super byłoby gdyby była opcja dodania tego samego opisu przedmiotu (kolumny z tekstem) dla kilku/kilkunastu aukcji jednocześnie - jednym kliknięciem.

Na przykładnie : posiadam kilkadziesiąt aukcji z ozdobami na okno, każda inny wzór, chciałabym dodać opis do aukcji, że w zestawie oferuję linkę i haczyk do zawieszenia, obecnie muszę edytować każdą aukcję i dodawać opis pojedynczo, a gdyby tak zaznaczyć te oferty które chcę zmienić w zakładce ,,moje oferty" i opcją ,,dodaj opis do wszystkich" dodać taką informacje. 

oznacz moderatorów