anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w usługach dodatkowych Wysyłam z Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

13 lipca 2023 r. wprowadziliśmy zmiany w liście usług dodatkowych, które wyświetlamy w formularzu nadawczym Wysyłam z Allegro. 

Co zmieniliśmy

  • Uspójniliśmy nazwy usług dodatkowych z cennikiem Allegro.
  • Doprecyzowaliśmy i zredagowaliśmy opisy usług dodatkowych.
  • Usunęliśmy usługę Pocztex. Stare metody Pocztex nie są już dostępne na Allegro, więc ta pozycja nie jest już potrzebna.
  • Usunęliśmy usługę Przesyłka polecona firmowa. Wprowadziliśmy zmianę, ponieważ teraz automatycznie rozpoznajemy taką przesyłkę jako przesyłkę poleconą. Dzięki temu nie musicie już pamiętać o włączeniu usługi dodatkowej.
  • Uporządkowaliśmy przypisanie usług do poszczególnych metod dostaw.
  • Przenieśliśmy usługę Niestandardowy kształt opakowania z sekcji Kształt opakowania do sekcji Usługi dodatkowe. Dzięki temu skróciliśmy formularz nadawczy.

Szczegółowy opis zmian znajdziecie tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:112471929
#7 Wielbiciel#

Witam jak chce coś zamówić a nie ma kąta w banku czy fa radę przy odbiorze 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112471929 Możesz zamówić towar z opcją płatności za pobraniem (jeśli taka opcja jest dostępna w ofercie) i zapłacić kurierowi gotówką. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:112647864
#2 Obserwator#

Tak dasz radę zaznaczasz ino kuriera i płatność przyodbiorze 

oznacz moderatorów

GrzybH
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie dotyczące zmiany wysyłki. Zmieniłem opcje n wysyłam z allegro  przez inpost,Orlen paczka. W jaki sposób mam drukować etykiety?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GrzybH Możesz doprecyzować jaki jest problem z wydrukiem etykiet?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

GrzybH
#8 Zapaleniec#

Klikam w opcje Nadaj przesyłkę i muszę dodać umowę własną .  Rozumiem, że zanim cokolwiek wyślę przez inpost lub Orlen przesyłki, korzystając z opcji Wysyłam z allegro, muszę podpisać indywidualna umowę z tymi przewoźnikami?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GrzybH W tym artykule sprawdzisz, z których metod dostawy skorzystasz bez umowy. Przy pozostałych musisz dodać umowy własne.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GrzybH Paczkomaty InPost nadasz przez https://manager.paczkomaty.pl bez umowy, zakadasz konto, łączysz z allegro, robisz przedpłatę, import z zakładki allegro i nadajesz smarty za 0 zł i zwykłe za 9,99 zł , a jak będziesz podpisywał umowę sprawdź czy abonament obejmuje paczki allegro, o ile sprzedajesz tylko na allegro może Ci się nie opłacać bo nie wykorzystasz kwoty na paczki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów