anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w usługach dodatkowych Wysyłam z Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

13 lipca 2023 r. wprowadziliśmy zmiany w liście usług dodatkowych, które wyświetlamy w formularzu nadawczym Wysyłam z Allegro. 

Co zmieniliśmy

  • Uspójniliśmy nazwy usług dodatkowych z cennikiem Allegro.
  • Doprecyzowaliśmy i zredagowaliśmy opisy usług dodatkowych.
  • Usunęliśmy usługę Pocztex. Stare metody Pocztex nie są już dostępne na Allegro, więc ta pozycja nie jest już potrzebna.
  • Usunęliśmy usługę Przesyłka polecona firmowa. Wprowadziliśmy zmianę, ponieważ teraz automatycznie rozpoznajemy taką przesyłkę jako przesyłkę poleconą. Dzięki temu nie musicie już pamiętać o włączeniu usługi dodatkowej.
  • Uporządkowaliśmy przypisanie usług do poszczególnych metod dostaw.
  • Przenieśliśmy usługę Niestandardowy kształt opakowania z sekcji Kształt opakowania do sekcji Usługi dodatkowe. Dzięki temu skróciliśmy formularz nadawczy.

Szczegółowy opis zmian znajdziecie tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:112471929
#7 Wielbiciel#

Witam jak chce coś zamówić a nie ma kąta w banku czy fa radę przy odbiorze 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112471929 Możesz zamówić towar z opcją płatności za pobraniem (jeśli taka opcja jest dostępna w ofercie) i zapłacić kurierowi gotówką. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:112647864
#2 Obserwator#

Tak dasz radę zaznaczasz ino kuriera i płatność przyodbiorze 

oznacz moderatorów

GrzybH
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie dotyczące zmiany wysyłki. Zmieniłem opcje n wysyłam z allegro  przez inpost,Orlen paczka. W jaki sposób mam drukować etykiety?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GrzybH Możesz doprecyzować jaki jest problem z wydrukiem etykiet?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GrzybH
#8 Zapaleniec#

Klikam w opcje Nadaj przesyłkę i muszę dodać umowę własną .  Rozumiem, że zanim cokolwiek wyślę przez inpost lub Orlen przesyłki, korzystając z opcji Wysyłam z allegro, muszę podpisać indywidualna umowę z tymi przewoźnikami?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GrzybH W tym artykule sprawdzisz, z których metod dostawy skorzystasz bez umowy. Przy pozostałych musisz dodać umowy własne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GrzybH Paczkomaty InPost nadasz przez https://manager.paczkomaty.pl bez umowy, zakadasz konto, łączysz z allegro, robisz przedpłatę, import z zakładki allegro i nadajesz smarty za 0 zł i zwykłe za 9,99 zł , a jak będziesz podpisywał umowę sprawdź czy abonament obejmuje paczki allegro, o ile sprzedajesz tylko na allegro może Ci się nie opłacać bo nie wykorzystasz kwoty na paczki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów