anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów wysyłki - zmiana formy dostawy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
SportGra
#7 Wielbiciel#

Cześć,

w jaki sposób uzyskać zwrot kosztów wysyłki od Allegro?

Klient zamówił ode mnie 2 rzeczy ważące po 12 kg sztuka. Niefortunnie na aukcji wybrał dostawę do punktu w Czechach - Packeta.

Ta obsługuje paczki tylko do 10 kg. 
nie chce anulować zamówienia.

i tu pytanie - dostawa standard, ale za wysyłkę zapłacę we własnym zakresie, czy Allegro „wypłaci” mi kwotę wpłaconą przez klienta za dostawę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Nie.

oznacz moderatorów
SportGra
#7 Wielbiciel#

Nawet jeśli klient zapłacił normalnie za przesyłkę? To nie było przez Allegro smart

oznacz moderatorów
SportGra
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pomożecie? Ewentualnie pytanie czy przejdzie Packeta paczka o wadze 12 kg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SportGra Od kupującego otrzymujesz całą kwotę, łącznie z kosztami wysyłki. Następnie opłaty za wygenerowanie etykiety są naliczane Tobie na rachunku "rozliczenia z Allegro". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
SportGra
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi problem w tym, że przesyłki którą zamówił kupujący nie mogę wysłać z wykorzystaniem wybranej przez niego metody dostawy, tj. Allegro Packeta. Muszę wysłać paczkę „na własną” rękę dpd lub innym kurierem.

Pytanie, czy w takim przypadku Allegro wypłaci mi środki, które kupujący wpłacić jako koszt wysyłki. Pozwoli mi to na częściowe zrekompensowanie kosztów dostawy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@SportGra będziesz mógł wypłacić sobie z allegro finanse pieniądze za towar + transport.  

oznacz moderatorów