anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy za jeden ze sprzedanych przedmiotów

Client:50441279
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, sprzedałam klientowi kilkanaście książek. Klient zapłacił. Okazało się, że jednej z nich nie mam. Klient potwierdził, że nie jest zainteresowany wymianą książki na inną, tylko chce zwrotu pieniędzy za tę książkę. Bałam się kliknąć w przycisk "zwróć pieniądze", bo nie chcę zwrócić całości środków, tylko za tę jedną pozycję. Jak wygląda procedura oddawania pieniędzy w tym przypadku? Czy mogę bezpiecznie kliknąć w przycisk "zwróć pieniądze", nie uruchamiając od razu zwrotu całej kwoty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

Przy zamówieniu klikasz:

komisbell_0-1706019809823.png


Masz tam możliwość wyboru za jaki przedmiot robisz zwrot lub ewentualnie możesz po prostu edytować kwotę zwrotu.

oznacz moderatorów

Client:50441279
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odpowiedz. Widzę nastepujące mozliwosci: 1/ Utworz etykiete i nadaj paczkę, 2/ Zwroc pieniadze, 3/ Napisz wiadomosc. Nie widzę innych opcji. Gdzie mogę je znaleźć?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:50441279 A ok, nie pomyślałem że sprawa dotyczy allegro lokalnie 🙂
W tej sytuacji musisz chyba zwrócić kupującemu środki zwykłym przelewem na konto.
Nie mam co do tego pewności więc dopytamy moderację.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50441279 To była jedna wpłata za kilkanaście ofert, więc wybranie opcji "zwróć pieniądze" spowoduje, że klient otrzyma z powrotem pełną kwotę wraz z kosztami przesyłki. Nie możesz zrobić częściowego zwrotu w ramach jednej transakcji.

Pozostaje uzgodnienie z klientem zwrotu właściwej kwoty poza naszym systemem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Popros kupujacego o nr konta do zwrotu i zrob mu przelew na kwote brakujacej ksiazki w tytule przelewu napisz o co chodzi @Client:50441279 

oznacz moderatorów