anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot po nadaniu

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry 

W dniu dzisiejszym Pani zakupiła u mnie przedmiot (przesyłka DPD płatność przy odbiorze ). Akurat wyruszałam na miasto więc od razu nadałam paczkę i zmieniłam jej status , Gdy wróciłam do domu okazało się że Pani zgłosiła zwrot . Pieniędzy Pani nie oddaje bo nie ma co to wiem ale tu pojawia się  moje pytanie. Z tego co wiem kurier pomimo nadania paczki w punkcie  jeszcze jej nie odebrał. Czy mogę rano pójść do punktu i anulować wysyłkę i jak wyglądają później procedury Allegro ? Paczki wolała bym nie wysyłać szkoda ryzykować uszkodzenia

Dla formalności sprzedaż nie na lokalnie 

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Ps. tak wiem lepiej nie mieć zaznaczonej tej opcji dostawy 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@lukasz100388 sprzedaż prywatna czy firmowa ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Prywatna ale jak najbardziej akceptuje zwroty 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Akceptuje, nie akceptuje >pewne jest ze nie odbierze towaru i nawet jeśli prywatna to co byś jej zrobił? sąd.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@lukasz100388 ale jakie masz warunki zwrotów ?  kto ponosi koszty ?  jak to rozwiązałeś ?

Pewnie będziesz w plecy 😞 

Nie wiem czy jutro ktoś Ci ją wyda skoro została przyjęta 😞 możesz wystąpić do allegro o zwrot prowizji , przedstawisz maila z rezygnacją i odzyskasz prowizję, a jak paczka pójdzie to w plecy dwie przesyłki 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😊 Tak zgadzamy się, jak się uda to wycofaj ale czy się uda?

oznacz moderatorów
lukasz100388
#8 Zapaleniec#

a jak to później wygląda ze strony allegro ? Czy nie będzie tak że to ja nie wysłałam paczki 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz dowód ze zrezygnował to odzyskasz prowizję.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz100388 Jeżeli Klient zgłosił zwrot w systemie, to punkty do jakości nie są liczone dla danego zamówienia.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów