anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot rzeczy niezadeklarowanej

MAMY ROZWIĄZANIE!
wizan-milanowek
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Klient kupił trzy rzeczy, A,B,C. Zadeklarował zwrot A (najdroższej rzeczy) a zwrócił C (najtańsza). Odmówić zwrotu i czekać na prawidłowe zgłoszenie?, czy zwrócić kwotę za zwróconą rzecz. Ale tu będę miał niezgodność w dokumentacji zwrotu. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
wizan-milanowek
#9 Pomysłodawca#

Tylko czy na pewno o to chodzi. Czy nie trzeba w jakikolwiek sposób wpływać na allegro, nawet dyskusjami, w które muszą się zaangażować. Jak będziemy ulegać to "allegro" nie będzie widziało różnych problemów, z którymi się borykamy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@wizan-milanowek allegro ma to gdzieś ..... tylko i wyłącznie masowe blokowanie zakupów uświadomi pac.... / to nie lubiane slowo przez moderatorów dlatego nie dokończę / ,że nie tędy droga , a powszechność procederu blokowania ostatecznie może wpłynąć na stanowisko portalu .

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria: alie-xpres-s tez ostatnio ma gdzies kupujących. Pozwala aby sprzedający dymali bezczelnie klientów. Przy odesłaniu towaru te świnie potrafią dodać do konta film z rozpakowania przesylki ktora jest pusta (szla z Polski a na kopercie HUNGARY) + nie oddają kasy za przesylke pomimo, ze maja to zrobic. Kontaktu do BOK tego portaliku nie ma.

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Na Ali nie kupuje się od  byle kogo. Ja mam tam już od dawna takiego sprzedawcę który jest w stanie napisać mi np. Mam, ale nie polecam. Wszystko co kupuję z Chin  zamawiam u niego. Nawet jeżeli czegoś nie ma to kupuje u innych i nigdy nie miałam z nim problemów. Kiedy na samym początku zwróciłam procesor do rzutnika za prawie 200$ to razem z nowym otrzymałam zwrot za przesyłkę i gratis o wartości ponad 20$. Warto więc trzymać się jednego dostawcy. Oni też potrafią liczyć i nie chcą stracić kupującego który co miesiąc zostawia u nich konkretną kasę.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@cztery_bez_atu: podejrzewam, ze niewielu kupujących stać na taki luksus jaki Ty masz.

oznacz moderatorów