anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot za towar kupiony za pobraniem.

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

klient kupil towar za pobraniem. niemialem go na stanie. w ramach rekompesaty i zadosc uczynienia zazadal zwrotu pieniedzy i go otrzymal z allegro. a kupowal za pobraniem. 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem za co otrzymał kasę od Allegro?

oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

za to ze mu niewyslalem towaru za pobraniem a zglosil sobie zwrot i mu kase oddali. 

oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

A Ciebie obciąża za wypłatę z protect 🤣

-None-
oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

dokladnie. swietny sposub na kase. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wiolkaszop a brałeś udział w dyskusji ???? jeśli to prawda to przechodzą już samych siebie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

tak. pisalem ze niemam towaru na stanie. i sru wyplacili mu kase a mi napisal zadosc uczynienie. zobacze co mi allegro odpisze

 

oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

wogule koncze tutaj sprzedaz. bo koles kupil za pobraniem. ja niemialem na stanie to mu kase wyplacili a mi ograniczyli mozliwosc sprzedazy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😒

oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

bo kupujacy zaznaczyl zwrot towaru choc nigdy go nieotrzymal i bezczelnie mi napisal zadosc uczynienie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to następna dziwna decyzja, ręce opadają.😒

oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

pozostawie to bez komentarza.

oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

Opera Zrzut ekranu_2023-05-03_214639_allegro.pl.png

   a ja mu towaru nie wyslalem bo niemialem na stanie i jeszcze musze mu zaplacic. allegro dobrze dziala

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wiolkaszop jeśli piszesz prawdę to allegro Ci to pewnie anuluje jak powalczysz a kupujący złamał prawo i przywłaszczył pieniądze 😞 

Jeśli tego nie naprawią możesz też pozwać allegro lub zgłosić to do UOKiK 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

e bede walczyl. dla mnie to proba wyludzenia pieniedzy

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@wiolkaszop art 286 na policję jeśli ci ap doliczą do rachunku w te pędy no takich cudów jak tu siedzę od pół roku to jeszcze nie grali masakra

oznacz moderatorów

smerfujemy
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Kiedyś na forum był opisana podobna sytuacja, że allegro oddało z POK za pobranie, którego nie było.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jakoś nie za bardzo chce mi się uwierzyć w takie zdarzenie. Z różnymi absurdami ze strony Allegro już się spotykałem, lecz taka sytuacja - widzę po raz pierwszy. I nie wierzę, żeby do tego do tego doszło, przecież to bardzo prosta sprawa.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

a jednak. poinformowalem klienta i allegro ze skladam zawiadomienie na policjie. ciekawe czy klint nadal twierdzi ze to zadosc uczynienie. wszysto juz zostalo wydrukowane  

oznacz moderatorów