anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

Jeśli wysłałem zwrot np.50 zł a nie mam ich na koncie payu to gdzie mam to wpłacić żeby wykonało kupującemu zwrot?Wysłać ręcznie?Oczywiście wniosek o zwrot wysłany

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

Jak nie masz nie dopłacisz, jak nie zasili się konto ze sprzedaży w 24h to zwrot zostanie anulowany 😞

Zwrot wpłaty, gdy nie ma dostępnych środków w Allegro Finanse

Kiedy nie masz wystarczających środków, aby zlecić zwrot wpłaty, zobaczysz odpowiedni komunikat.

kostas11_0-1587712179292.jpeg

 

Możesz kliknąć [Tak, zwróć wpłatę]. Spróbujemy pobrać kwotę zwrotu z Twoich dostępnych środków w ciągu 24 godzin. Jeśli w tym czasie w Twoim Allegro Finanse pojawi się potrzebna kwota, zwrot wykonamy automatycznie i poinformujemy Cię o tym w e-mailu.

kostas11_1-1587712179275.jpeg

 

Jeśli po 24 godzinach w Allegro Finanse nadal nie będzie wystarczających środków do wykonania zwrotu, zostanie on anulowany. Aby ponownie wykonać zwrot wpłaty, postępuj zgodnie z powyższą instrukcją. Zwrot wpłaty możesz wykonać przez rok, licząc od daty otrzymania płatności od kupującego na Allegro Finanse.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

to co wtedy z zwrotem z prowizją na allegro?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Nic, poczekaj jak zasilą lub zwróć na konto, a jak dostaniesz odmowę prowizji odwołasz się i podeślesz potwierdzenie zwrotu na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

ok,dzieki bardzo

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie da się wpłacić na PayU, aby dokonać zwrotu wpłaty. Musisz przelać mu z konta na jego konto.

oznacz moderatorów
KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

 

to co wtedy z zwrotem z prowizją na allegro?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To zależy z jakiego powodu oddałeś pieniądze. Jeśli to była reklamacja towaru, prowizji nie odzyskasz.

oznacz moderatorów