anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

elizabeth2121
#7 Wielbiciel#

Witam 

Mam pytanie jeśli zaznaczylam wyraźnie w opcji podczas wystawiania ogłoszenia że zwrotów nie przyjmuje tym bardziej że nie prowadzę firmy tylko jestem osobą fizyczną to dlaczego allegro przyjmuje zwroty poprzez zakładkę ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Bo w zakładce napisałaś, że dajesz x dni na odstąpienie od umowy. Nie musisz dawać czasu na odstąpienie, ale dałaś. Umowa z kupującym jest wiążąca.

oznacz moderatorów

elizabeth2121
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie pisałam że daje czas i zaznaczyłam opcje przy wystawieniu że jest brak możliwości zwrotu. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takim razie przy Smart Allegro umożliwia zwrot towaru w ramach reklamacji i z jakichkolwiek innych powodów za pomocą zakładki Zwroty, która zgodnie z regulaminem służy do konsumenckiego odstąpienia od umowy. To nieprawidłowe działanie Allegro. Jeśli nie przyjmujesz zwrotów bez podania przyczyny, możesz takiego zwrotu nie uznać, ale jeśli jest to zwrot w ramach reklamacji ze względu na wady lub niezgodności z opisem i one faktycznie występują, musisz go uznać i towar naprawić lub wymienić, albo oddać kupującemu całą wpłatę.

oznacz moderatorów