anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Family

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Jak  dziala  Allegro Family? Skoro prosze gospodarza Allegro family ( meza)o zakup dla mnie produktu (prezentu dla niego)to gdzie tutaj prywatnosc?? Wowczas gospodarz(maz) widzi co mam zamiar kupic i za ile.Czyli z niespodzianki nici!! To dobre moze dla dzieci aby ich kontrolowac ale doroslych czlonkow rodziny moze to zniechecic!! Czy jest jakas opcja zeby poprosic o przesylke ale samemu dokonac zakupu? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@aciepielska  To są koszty ulegania reklamom, promocjom itp.  Moim zdaniem to bezsens,  najlepsze jest własne samodzielne konto i żadne pseudo korzyści tego nie zastąpią.

Co zyskałaś?  za 49 lub za 39 złotych  rocznie  (smart)  straciłaś  resztkę prywatności.  Dla Allegro to może korzyść,  wzrost zainteresowania  od członków rodziny którzy z Allegro wcześniej nie korzystali.

A do bardzo prywatnych zakupów możesz sobie założyć osobne konto, nawet nie jedno lecz tyle kont ile sobie zamarzysz.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aciepielska Tak, jest taka opcja. Mąż musi Ci udostępnić Allegro Smart! W ten sposób sama zamawiasz ze swojego konta z darmową dostawą. Nie musisz prosić o zakup.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

To byloby ciekawe tylko jak to zrobic.I czy maz na tym nie straci?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przeczytaj jak to działa, nie musisz prosić głowy rodziny o zakupi głowa rodziny nie widzi tego co kupujesz.

Jak udostępnić członkom rodziny usługę Allegro Smart!

Jeśli masz Allegro Smart! lub uczestniczysz w promocji Smart! na Start, automatycznie udostępniasz darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom Allegro Family. Członkowie rodziny mogą też wtedy samodzielnie robić zakupy z darmową dostawą i zwrotem Smart!

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

OK !!! Jak to zrobic?

 

oznacz moderatorów

kszy-kszy
#9 Pomysłodawca#

@aciepielska 

Niech mąż wejdzie w zakładkę Moje konto: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto.
W sekcji Allegro Family > Jedna rodzina - jeden Smart! kliknie PODZIEL SIĘ. W nowym oknie znowu kliknie PODZIEL SIĘ. I już.

oznacz moderatorów