anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay- brak kuponu na zakupy!!!

Gepard9
#7 Wielbiciel#

Ponad 7 dni temu aktywowałem allegro pay i do dziś nie mam kuponu. W związku z tym, teraz proszę mi dać kupon na 200 zł, bo nie dotrzymaliście terminu!!! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Wyjaśniam Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Wkrótce wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Otrzymałam informację, że nie spełniłeś kolejnego warunku promocji, jakim jest zrobienie zakupu o wartości minimum 30 zł (bez kosztów wysyłki) za pomocą Allegro Pay. 

Promocja trwa do 15 kwietnia 2024 więc jeżeli kupisz coś i opłacisz metodą Allegro Pay, to masz szansę na otrzymanie kuponu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

Coraz bardziej mnie wkurzacie. Aktywowałem Allegro Pay i zrobiłem od razu zakupy za 76,00 zł wykorzystując kupon za 20 zł!. Mam potwierdzone w mailach:

26 mar 2024 09:52 (10 dni temu) Allegro Pay aktywne
Zakupu zrobione 26 marca 2024, 10:09 

TERAZ CHCĘ ZA STRATĘ CZASU I TŁUMACZENIE OCZYWEISTOŚCI KUPON NA 300 ZŁ CO NAJMNIEJ

 

 

 

Cześć Krzysztof,
od dzisiaj możesz cieszyć się zakupami z Allegro Pay!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 To jest mail potwierdzający aktywowanie Allegro Pay, a nie dokonanie zakupu za pomocą tej metody płatności. Zamówienie, o którym piszesz to  1af74db0-eb50-11ee-9d2c-fd315d5f19a2 z dnia 26.03.2024. Zostało opłacone za pomocą szybkiego przelewu mBank. Możesz to sprawdzić samodzielnie w zakładce "moje zakupy". Dodatkowo przejdź do panelu Allegro Pay i zobacz, że nie masz tam nic do spłacenia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

TO JAK SIE ROBI TO PAY? Dla normalnego człowieka jak się to uruchomiło to naturalne, że każda transakcja przez to idzie. Ale widac wy lubicie sobie i innym utrudniać. Powinno iść przez pay, ale jak zapłaciłem od razu, to znaczy że z pay korzystałem przez 1 s. KPW? Myślcie trochę

oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#
TO JAK SIE ROBI TO PAY? Dla normalnego człowieka jak się to uruchomiło to naturalne, że każda transakcja przez to idzie. Ale widac wy lubicie sobie i innym utrudniać. Powinno iść przez pay, ale jak zapłaciłem od razu, to znaczy że z pay korzystałem przez 1 s. KPW? Myślcie trochę. TYsiące ludzi ma pewnie to samo.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Żeby coś kupić za pomocą Allegro Pay, musisz wybrać tę metodę płatności w formularzu Dostawy i płatności

Podsyłam instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-kupowac-z-allegro-pay-5VGvyKm4Mf6 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

Zrobione, dawać kupon 🙂

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

Przeginacie . 2 dni nie ma kuponu.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Kupon jest widoczny na Twoim koncie, sprawdź to w odpowiedniej zakładce: https://allegro.pl/zobacz/kupony#twoje-kupony 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Udzielę Ci odpowiedzi, ponieważ chcę Ci pomóc,  jednocześnie zaznaczam, że nie będziemy tolerować tego typu komentarzy na forum. Kupon jest dostępny na Twoim koncie, jeśli uważasz inaczej, dodaj zrzuty ekranu z formularza dostawy i płatności. Wtedy będę mogła Ci pomóc. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

 Kupon jest widoczny, ale BYŁ NIEAKTYWNY PODCZAS ZAKUPÓW - BLADY BYŁ, NIE DAŁO SIĘ GO KLIKNĄĆ!!!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 W takim razie nie zostały spełnione warunki skorzystania z kodu. Bez zrzutów ekranu nie jestem w stanie zweryfikować sprawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

to po co piszesz, jak nie sprawdziłąś, skoro kupon jest to spełnione ZOSTAŁY WARUNKI. NIGDY WIECEJ NIE BEDE , KORZYSTAŁ Z NICZEGO CO PROPONUJECIE, TO STRATA CZAS, NERWÓW I PIENIĘDZY. SCHODZICIE POWOLI NA... JAK MAM CI GO POKOAZAC? SE WEJDZ W SYSTEM I ZOBACZ. BO ON CHYBA SIE POKAZUJE JAK JEST ZAKUP

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gepard9 Jeśli korzystasz z metody dostawy Allegro Pay, to nie skorzystasz z kuponu. Ta metoda płatności nie łączy się z kuponami.

Jeśli problem wciąż będzie występował, możesz przesłać nam zrzut ekranu — zgodnie z prośbą Wiktorii — lub samodzielnie zapoznać się z warunkami użycia kuponów: https://allegro.pl/karty-podarunkowe. Dodam tylko, że Twój kupon jest ważny do 3 maja.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gepard9
#7 Wielbiciel#

Jesteście mistrzami komplikowania życia innym, marnowania im czasu i wnerwiania ich.

oznacz moderatorów