anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart a ilość paczek w jednym zakupie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
herman00
#7 Wielbiciel#

Mam Allegro smart i kupiłem kołdry a sprzedający nie zmieścił kołder w jedną paczkę i zapakował w dwie paczki i tak było na śledzeniu - "zamówienie w kilku przesyłkach" - przyszły dwie paczki w paczkomacie. Kołdry z plastiku zamiast z wełny owczej - teraz robię zwrot i muszę odesłać DWIE paczki, ale kod zwrotu wygenerował się tylko do jednej paczki. Co ? Za drugą muszę zapłacić 20 złotych ?Bo to duża paczka !

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Nie musisz zwracać smartem. Jest to reklamacja więc wysyłasz w dowolny wybrany sposób. Sprzedawca musi zwrócić całość kosztów przesyłki zwrotnej. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@herman00 Po pierwsze - towar niezgodny z opisem odsyła się na koszt sprzedawcy. W praktyce wygląda to tak, że płacisz za odesłanie, a sprzedawca ma obowiązek oddać Ci pieniądze za to odesłanie. Po drugie - jeśli koniecznie chcesz to odesłać za darmo w ramach zwrotu bez podania przyczyny, poproś Allegro o pomoc przy nadaniu dwóch paczek tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e bo masz prawo do darmowego zwrotu w ramach Smart.

oznacz moderatorów
herman00
#7 Wielbiciel#

O ! szoczek ! napisałem do Allegro i przyszedł kod na drugą paczkę. Dzięki pozdrawiam 

oznacz moderatorów