anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart - jak to wyłączyć?

sammy3
#7 Wielbiciel#

Witam, włączyłem kiedyś allegro Smart, opłaciłem miesiąc i kiedy chciałem zrezygnować brak takiej opcji, po kliknięciu w link rezygnuje przesyła mnie na opłaci teraz. Nie mogę nic kupić z dostawą z i postu bo wrzuca mi allegro Smart którego już nie chce, jak to wyłączyć?? Pozdrawiam sammy3

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

sammy3
#7 Wielbiciel#

Wchodzę w link i kiedy wchodzę w rezygnuje przenosi mnie na inną stronę z zapłać za smart

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wyczyść przeglądarkę, u mnie nic takiego się nie dzieje.

oznacz moderatorów

sammy3
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20210521-200847.png

 tak to wygląda 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sammy3 Kiedy włączyłeś Smart na miesiąc? Jeśli minął miesiąc + 14 dni dni okresu wypowiedzenia, masz Smart nieaktywny i możesz normalnie Kupować bez Smart. Nie musisz już ze Smart dodatkowo rezygnować, sam się wyłączył. Jeśli Ci "wrzuca" Smart, to go wyrzuć i kup sam przedmiot z dostawą.

oznacz moderatorów

sammy3
#7 Wielbiciel#

A jak mam go wyrzucić? Kiedy coś kupuje i wybieram dostawę paczkomat inpost, od razu jest ustawione allegro Smart 0zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sammy3 Widocznie masz jeszcze aktywny Smart. Kupuj więc z dostawą za zero zł. Nikt Cię nie zmusza do zakupu Smart po raz drugi.

oznacz moderatorów

sammy3
#7 Wielbiciel#

A nie będę miał później jakiś zaległych opłat? Że za kilka miesięcy będę dla allegro winien kasę za zaległe wysyłki? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie będziesz miał. Smart kupiony dawniej na miesiąc działa miesiąc + 14 dni. Nic nie dopłacisz.

oznacz moderatorów