anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa po wykupieniu

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Witam zakupiłam w sierpniu Allegro Smart za 59.90 pieniążki z konta zostało zabrane w dzisiejszym dniu chciałam zrobić zakupy i okazuje się że Smart jest nieaktywny pisze wykup Smart ..co teraz zrobić ..

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłam i nie przychodzą potwierdzenia blik ..

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2023-10-17-20-19-00-822_cn.wps.moffice_eng.jpg

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 Obrazki są dla nas niewidoczne - masz za niską rangę. 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Jak mogę Panią wysłać potwierdzenie z banku ..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 Obrazki są widoczne dla moderacji. Nie są widoczne dla nas - zwykłych użytkowników. 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Potwierdzenie tylko z blik przychodzi do historii banku ..jeszcze raz wysyłam zrzut u góry pisze że 59.90 poszło do odbiorcy Allegro

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2023-10-17-22-19-42-422_com.google.android.apps.messaging.jpg

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wyżej podałem tytuł maila „Kolejny okres darmowej dostawy z Allegro Smart! przed Tobą” 

Taka wiadomość przychodzi jako potwierdzenie wykupienia usługi SMART. 

Jeśli nie masz takiej wiadomości na skrzynce mailowej przypisanej do tego konta Allegro to znaczy, że (najprawdopodobniej) SMART został wykupiony na innym koncie z innym adresem mailowym. 
Są jeszcze inne możliwości ale są raczej bardzo mało prawdopodobne i jest ich dużo żeby tu wszystkie wymienić. 

Także upewnij się czy masz takiego maila na skrzynce 🙂

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Proszę o jeszcze raz wysłanie maila na który mogę wysłać potwierdzenie z banku wpłaty .. Wykupuje od kilku lat co roku Smarta na zawsze to samo konto i nigdy nie mam potwierdzenia na email że jestem Smart  .. Sprawdzam już to 10 raz gdzie może być takie potwierdzenie ..Nie pisałabym do Pani jeśli kupowałabym na inne konto nie jestem oszustka która wyłudza darmowe Smarty .. teraz straciłam 59.90 tylko jak ja mam teraz zaufać i wykupić kolejnego Smarta żeby Allegro mi nie zrobiło tego samego.. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 Poczekaj na odpowiedź z kontaktu Allegro wszystko musi się wyjaśnić.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 Moderacja rzuci na to okiem ale pewnie już nie dziś 🙂

Według mnie rozwiązanie jest proste - masz inne konto Allegro i nawet o tym nie wiesz albo sprawdzasz nie na tym mailu co trzeba. 

Wiadomość z potwierdzeniem wykupienia usługi SMART zawsze przychodzi na maila - wiem bo właśnie sprawdziłem u siebie i mam wszystkie potwierdzenia. 
Także jeśli nie masz takiej wiadomości u siebie - SMART musiał zostać wykupiony na innym koncie. 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

W 2021 mam taką wiadomość ale już a tamten rok i ten nie mam wiadomości że jestem Smart mam  bardzo dużo zaproszeń bądź Smart itp. od Allegro.. Mam jedno konto na allegro i jednego emaila..  poczekam na odpowiedź Allegro dlaczego się tak stało może tam uzyskam odpowiedź..dziękuję i życzę Miłej nocy ..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Dla pewności zerknij jeszcze na historię transakcji na koncie bankowym - od momentu tej płatności tydzień/dwa a nawet trzy do przodu. 
Czasem z losowych przyczyn płatność może nie przejść i wtedy kasa powinna wrócić na konto w ciągu kilku/kilkunastu dni. 
Warto sprawdzić 🙂

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Także to sprawdzałam i nie mam zwrotu takiej kwoty tylko zaksięgowana wpłatę ..dla mnie to jest bardzo dziwne i nie wiem, dlaczego tak się stało.. Jak można by było do państwa przyjść osobiście to chętnie bym to zrobiła i pokazałabym wszystko, co mam na telefonie wszystkie emaile i wplaty..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli napisałaś przez formularz kontaktowy to wszystko się wyjaśni ale zgłoszeń jest dużo więc cierpliwości 🙂

Daj znać jaka była przyczyna 😁

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Ok ..pozdrawiam..

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Przesyłki SMART (darmowe) - sprawdź sobie historię wpłat i zwrotów. Jak ktoś miał SMART z "family" - otrzymywał wypowiedzenie umowy i zwrot środków. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @iwona_m1988 🙂 Sprawdziłam to i Smart! w sierpniu został wykupiony na Twoim drugim koncie Allegro. (Login konta to: Client:113081526, Smart! został wykupiony 20.08.2023 o 10:07). Ostatnie zakupy z tego konta zrobiłaś 5.10.2023, gdy zalogujesz się na właściwe konto, Smart! będzie aktywny.
Możesz z niego zrezygnować (tutaj więcej informacji na ten temat) wówczas zwrócimy Ci opłatę za Smart! proporcjonalnie i będziesz mogła go wykupić ponownie na koncie, z którego teraz piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 A nie mówiłem 😁😁😁

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Nie mam drugiego konta nie wiem jakim cudem Pani widzi inne konto moje konto to Iwona_m1988 i do tego email [edycja]

Proszę niech mi Pani napisze jak mogę sprawdzić drugie konto

oznacz moderatorów