anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa po wykupieniu

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Witam zakupiłam w sierpniu Allegro Smart za 59.90 pieniążki z konta zostało zabrane w dzisiejszym dniu chciałam zrobić zakupy i okazuje się że Smart jest nieaktywny pisze wykup Smart ..co teraz zrobić ..

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

LEW433
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 Zapytać o powód, powinno być od razu po zaksięgowaniu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=26169f08-82f9-404d-b481-736503d57f3d

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iwona_m1988 Na koncie, z którego piszesz, usługa była aktywna do stycznia 2023 r. Sprawdź czy nie wykupiłać Allegro Smart! w sierpniu na innym koncie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

IMG_20231017_202000.jpg

 W tym roku wykupiłam smarta 

 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Ja co roku wykupuje Smarta w tym roku w sierpniu ponieważ miałam mieć dużo zakupów i potrzebowałam darmowych wysyłek ..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz tylko 1 konto?

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Mam tylko jedno konto allegro z tego co pisze do Pani i mam zaksięgowane że poszło do allegro 59.90

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iwona_m1988 Pisząc o koncie, miałam na myśli inne konto Allegro. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Mam tylko jedno konto iwona_m1988

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Proszę o sprawdzenie dlaczego tak się mogło stać ..pisałam dzisiaj do Allegro wiadomość lecz nie dostałam odpowiedzi ..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wielokrotnie na forum były tematy w których ludzie zarzekali się, że mają tylko jedno konto a potem okazywało się że mają nawet… osiem 🙂

Sprawdź na jaki adres mailowy otrzymałaś potwierdzenie zakupu SMARTa i czy jest on przypisany do konta @iwona_m1988 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Od 13 lat  mam tylko jedno konto allegro iwona_m1988 nigdy nie zakładałam kolejnego ponieważ jest mi to nie potrzebne .. Co roku wykupuje Smarta ponieważ zamawiam zabawki i różne rzeczy do domu. W sierpniu chciałam zamówić komplet obiadowy do domu i różne takie drobiazgi  wykupiłam wtedy Smarta i z konta pobrano mi kwotę 59.90zł (wysyłałam zrzut ekranu) nie zdążyłam nic w tym dniu zakupić ponieważ moja mama miała wypadek i zapomniałam o tym całkowicie.  Dzisiaj chciałam kupić zabawki dla dzieci i zaprosić bratowa do Smart famili i nie mogłam tego zrobić ponieważ pisze mi u góry dołać do Smarta dlatego piszę do Państwa co się stało ponieważ nigdy nie miałam takiej sytuacji  .. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Family i dzielenie się smartem nie działa od 3 lipca kazdy musi kupić własny smart 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@iwona_m1988 No Ok ale na początek sprawdź czy mail z potwierdzeniem zakupu SMART jest powiązany z tym kontem. Minuta roboty a wiele wyjaśni 🙂

Tak jak napisałem - wiele osób zarzekało się, że ma tylko jedno konto a koniec końców miało dwa, trzy lub więcej i nawet o tym nie wiedzieli. 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Szukałam na e-mail lecz transakcja była zapłacona blik i takie transakcje nie przychodzą mi na email ..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Chodzi mi o potwierdzenie wykupienia usługi SMART. Nie o potwierdzenie płatności. 

Tytuł takiego maila (o ile nic się nie zmieniło ale w to wątpię) to: „Kolejny okres darmowej dostawy z Allegro Smart! przed Tobą”

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A ktoś z rodzinki nie ma swojego konta i jak się logowalaś na kompie to przypadkiem nie zmieniłaś loginu a hasło zapamietane w google. @iwona_m1988 może zalogowalas sie na koncie kogoś z rodziny i tam kupilaś smarta?

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie zawsze robię to na swoim  telefonie ponieważ automatycznie przekierowuje mnie do płatności internetowej i tak było w tym przypadku płaciłam przez Blik. 

oznacz moderatorów

iwona_m1988
#8 Zapaleniec#

Zawsze tylko ja kupuję rzeczy na Allegro z mojego konta mężowi czy dzieciom. Nikomu nie udostępniam telefonu żeby mógł się na nim logować..

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

No dobrze ale co to za problem sprawdzić tego maila?

Zresztą… miłego wieczoru 🙂

oznacz moderatorów