anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart w rodzinie

wieniaka
#1 Nowicjusz#

Organizator ma Allegro Smart (nie student, nie start), dzieli się z rodziną. Organizator ma darmowe dostawy, jeden z członków rodziny też ma, a ja dodany jako kolejny członek rodziny nie mam. Co robimy nie tak?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@wieniaka a może limit 10 członków przekroczone ? Organizator udostępnił Ci darmową dostawę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wieniaka Sprawdzimy, co jest tutaj nie tak, ale podaj mi proszę login konta, na których nie ma problemów. Login organizatora Twojej grupy rodzinnej już mam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli Głowa ma Smarta to:

Jak udostępnić członkom rodziny usługę Allegro Smart!

Jeśli masz Allegro Smart! lub uczestniczysz w promocji Smart! na Start, automatycznie udostępniasz darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom Allegro Family. Członkowie rodziny mogą też wtedy samodzielnie robić zakupy z darmową dostawą i zwrotem Smart!

Tu masz wiele odpowiedzi na ten temat: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-family/jak-dolaczyc-do-allegro-family-m0G0Ard1XiY

oznacz moderatorów

Zwyczajny-Kot
#8 Zapaleniec#

Czy to jeszcze działa? Nigdzie nie mogę znaleźć.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Zwyczajny-Kot widzę, że dla Twojego konta nie jest udostępniany Smart Family. Poproś organizatora rodziny, aby przeszedł tutaj do sekcji Allegro Family->Twoja rodzina, następnie niech wybierze opcję "zarządzaj". Tam może Cię dodać lub wysłać zaproszenie ponownie. Pamiętaj, aby zaakceptować zaproszenie, które otrzymasz mailem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów