anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

Client:103335173
#1 Nowicjusz#

Cześć ludziska. Mam pytanie dotyczące wykupu Allegro smart. Czy wykup tej usługi na rok ma jakieś limity w ilości zrealizowanych zakupów? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Limitów nie ma ale zawsze jest ale, oferta musi być ze Smartem i pewne warunki, jak we wszystkim, poczytaj:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103335173 Cześć 🙂 W Allegro Smart! nie ma żadnych limitów dostaw. Po opłaceniu subskrypcji usługi zyskasz darmowe dostawy i zwroty dla zakupów za minimum 40 złotych (do Paczkomatów i kurierem). 

Zachęcam Cię do udziału w kursie "Zakupy z Allegro Smart!": https://allegro.pl/akademia/zakupy-z-allegro-smart (dowiesz się tam m.in. o Smart Okazjach, czyli limitowanych ofertach tylko dla Klientów ze Smartem). W razie pytań - daj znać 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:103335173 
Limitów nie ma.
SMART!-em objęte są jednak tylko niektóre metody dostawy (tylko te oznaczone logiem SMART!) w niektórych ofertach u niektórych sprzedawców.
Zdecydowana większość ww. ofert ma wliczone w cenę produktu koszty ponoszone przez Sprzedawcę (SMART! nie jest całkiem darmowy) - oferty objęte SMART!-em są najczęściej droższe niż analogiczne bez SMART!-a.

Jeżeli pytasz o limity to być może zainteresuje Cię również informacja, że łączna kwota tzw. "oszczędności" w związku z korzystaniem ze SMART!-a naliczana przez Allegro - podlega zgłoszeniu do opodatkowania w rocznym rozliczeniu PIT.
 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów