anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart

bagiba
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Chciałam dowiedzieć się, dlaczego mój allegro smart jest nieaktywny skoro zapłaciłam za niego 12.12.2020. Barbara Bagińska

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-12-28 Jakim prawem allegro umozliwia sprzedajacym blokowanie klientow (1).pngZapytaj moderatorów, najszybciej będzie to sprawdzić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Się nauczył wywoływać całą załogę. Na twój gwizdek mogą nie przyjść.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bagiba Widocznie nie zapłaciłaś, po zapłacie byłby aktywny. Sprawdź wszystkie swoje konta Allegro, bo może opłaciłaś  na innym koncie, a sprawdzasz aktywność na innym.

Jak płaciłaś? Szybkim przelewem, czy tradycyjnym? Wpłata jest zakończona?

oznacz moderatorów

bagiba
#1 Nowicjusz#

Zapłaciłam, ale poszło jako opłata za przesyłkę a nie jako opłata za smart. Nie wiem dlaczego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bagiba Czyli prawidłowo, Allegro nalicza za Smart 8.99 ale w tym momencie nie płacisz już za przesyłkę. Powinnaś mieć maila od Allegro z informacją o zakupie Smart na miesiąc. Smart powinien być aktywny na koncie, na którym dokonałaś zakupu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bagiba Usługa nie jest aktywna na Twoim koncie. Widzę, że 12 grudnia próbowałeś ją opłacić podczas zakupów, jednak dwie płatności zostały anulowane.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czyli jednak nie zapłaciła. @bagiba W zakładce Kupione Ponów płatność. Jeśli za pierwszym razem pieniądze zostały zabrane z konta, wrócą na to konto po około 3 dniach.

oznacz moderatorów