anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukaszzbrz
#7 Wielbiciel#

Witam! Czy allegro smart już nie obowiązuje na wszystkie zakupy powyżej 45 zł?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Zależy:

LEW433_0-1709932704223.png

 

oznacz moderatorów
lukaszzbrz
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, chciałam zakupić rzecz za 120 zł i do tej pory za każdy taki zakup miałam darmową przesyłkę, a teraz ani jeden produkt nie ma takiej opcji, dlatego jestem zaskoczona. 

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@lukaszzbrz będzie to coraz częstsze, że sprzedawcy nie będą oferować przesyłek w programie Smart! zważywszy na dopłaty do Smart! jaki ponoszą oraz niedoskonałości tego programu w tym tzw. dobieranie do kosztu Smart! a potem zwroty.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

SMART ma zastosowanie w ofertach które są oznaczone logo SMART - to nie tak, że każda oferta powyżej 45 zł ma darmową dostawę. 

Może po prostu nie ma oznaczenia SMART lub wyszukujesz oferty z wysyłką z poza Polski?

Pokaż link do przykładowej oferty. 

oznacz moderatorów
lukaszzbrz
#7 Wielbiciel#

Do tej pory wszystko było ze smartem, dlatego jestem zaskoczona, ale Pan wyżej wytłumaczył, że stało się to nie opłacalne dla sprzedającego

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To nie ma znaczenia, szukasz ofert i jak mają dostawę Smart to masz darmową dostawę.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@lukaszzbrz @Wcale się nie dziwię że staje się to nieopłacalne dla sprzedającego. Ktoś przecież musi zapłacić za dostawę - kurierzy nie jeżdżą za darmo. A skoro za dostawę w SMART nie płacisz Ty to musi to zrobić… 🙂

oznacz moderatorów
agd-akcesoria
#9 Pomysłodawca#

Coś tam się płaci za smarta  w skali całego kraju to dosyć sporo ...

oznacz moderatorów