anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AllegroSmart a produkty w koszyku

MAMY ROZWIĄZANIE!
MarcinGoluch
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Miałem w koszyku kilka produktów od jednego sprzedawcy, wszystkie objęte smart i przed zakupem opłaciłem na kolejny miesiąc allegro smart.

Mimo to w momencie zakupu doliczyło mi kompletne koszty dostawy w kwocie 19,99zł.

I teraz pytanie czy produkty które już są w koszyku nie mogą być objęte programem i musiałbym je tam wrzucić jeszcze raz czy przyczyna będzie tkwiła gdzie indziej?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Marcin

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MarcinGoluch  Wrzucaj do koszyka po jednym produkcie i obserwuj koszty.  Suma kosztów dostawy nie może przekroczyć 40 zł bo wtedy Smart przestaje działać 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MarcinGoluch A masz ikonkę że jesteś Smart? Także nie wszystkie przedmioty od jednego sprzedawcy muszą spełniać Smarta(różne dostawy itd). Mogłeś nie płacić, wyrzucić z koszyka i dodać od nowa, skoro uważasz że to było przyczyną.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@MarcinGoluch Czy wszystkie te produkty mają chociaż jedną wspólną formę dostawy smart?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
MarcinGoluch
#7 Wielbiciel#

I tu może być pies pogrzebany. Jeden produkt zamówiłem osobno Smart Pocztex, a reszta paczkomat. Generalnie wszystkie fakty podobnej wartości więc nie sądziłem że będą takie podziały w smarcie.

 

Temat rozwiązany. Zamówienie podzieliłem.

oznacz moderatorów