anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja zawiesza się zakładka DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

jola4014
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam serdecznie, mam problem z kontem allegro a właściwie z zakupem towarów przez aplikację Allegro android. 

Po wybraniu towaru z koszyka i przejściu w następne okienko wyboru płatności i adresu dostawy aplikacja zawiesza się i przechodzi do poprzedniego okna. 

Zalogowałem się na tym samym telefonie na inne konto i ten problem nie występuje, więc problem leży w moim koncie. 

Kiedy robię zakupy na komputerze przez przeglądarkę problem nie występuje. Pliki cookies wyczyszczone, wszelkie dane przeglądania metody płatności również wyczyszczone i problem dalej istnieje. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

LEW433
#21 Demiurg#

zainstaluj apkę od nowa.

oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Robiłem to 6x bez skutku

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz dodane do zaufanych, może coś blokuje dostęp do banku.

oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Czytaj ze zrozumieniem, na innym koncie ten sam telefon, ta sama aplikacja wszystko działa.

Wszystkie podpięte karty również usunąłem i dalej to samo. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakby wszystko było takie oczywiste to by działało,

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @jola4014. Proszę, podeślij nagranie ekranu na adres spolecznosc@allegro.com. W wiadomości mailowej dołącz również link do tego wątku z Gadane oraz swój nick z Allegro. Sprawdzimy to.   

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Wysłałam maila 😉, jeśli będzie potrzebne dłuższe nagranie to proszę pisać wyślę 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jola4014 dziękuję za wiadomość! Czy możesz jeszcze napisać jeszcze z jakiego modelu telefonu korzystasz? Wiem, że sprawdzałaś inne konto na tym samy telefonie i problem nie występował, ale nasz Dział techniczny potrzebuje jeszcze informacji o systemie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Google pixel 7 

 

Android 15 beta 

oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

v8.84.0 wersja Allegro na telefonie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jola4014 dziękuję! Przekazałam to w zgłoszeniu, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jola4014 otrzymałam odpowiedź, że beta system operacyjny, z którego korzystasz nie jest wspieramy (jeszcze) w aktualnej wersji aplikacji na Androida i to powoduje problem. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Bzdura, 

W takim razie jak wytłumaczyć to, że na TYM SAMYM telefonie i tym samym momencie zalogowałam się na konto męża i nie było żadnych problemów z zamówieniem?

Jestem z Wami od 14 lat, mam Allegro Smart.

Jeśli zajdzie konieczność, to założę nowe konto, ale wszystkie dane i bonusy, które uzbierałam chce mieć przegrane na nowe konto.

Jeśli jest potrzeba nagram z, tego telefonu filmik jak na drugim koncie kupuje towar bez żadnego problemu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jola4014 przekazałam to do zespołu zajmującego się aplikacją i ponownie, wrócę z odpowiedzią, gdy ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Minął tydzień i dalej brak odpowiedzi.. 

 

Naprawde nikt nie potrafi mi pomóc? 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@jola4014 Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Czy wiadomo już coś więcej w mojej sprawie? Jeśli nie potraficie Państwo rozwiązać problemu to proszę o przepisanie allegro smart i allegro Pay na nowe konto. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@jola4014 Próbowałaś zalogować się na swoje konto w aplikacji na jakimś innym urządzeniu aby sprawdzić czy tam też występuje ten sam problem?

Spróbuj jeszcze tego - odinstaluj aplikację ale zanim to zrobisz wejdź w ustawienia w zakładkę 'aplikacje' następnie wejdź w szczegóły aplikacji Allegro i wyczyść dane aplikacji oraz jej pamięć podręczną.
Jak to zrobisz to wtedy odinstaluj apkę i zainstaluj ją ponownie.

oznacz moderatorów

jola4014
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, ten sam telefon ta sama aplikacja, zalogowałam się na nowe konto, które utworzyłam i wszystko działa beż problemów 😊

 

Szkoda mi tylko allegro smart i allegro Pay bo uzbierałam już całkiem fajna kwotę przez 15lat zakupów, dlatego chciałabym żeby Allegro przerzuciło je na nowe konto (potwierdzenie na maila albo kod SMS nie jest problemem jeśli ktoś myśli, że kłamie) 

oznacz moderatorów