anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja z pakietem SMART

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający ma w ofercie produkt na aukcji ze SMART za 27 zł, jeżeli go wylicytuję za np. 30 zł i dokupię inne przedmioty od tego samego sprzedającego przez Kup Teraz lub na innej aukcji powyżej kwoty która uprawnia do SMART to będę miał darmową wysyłkę czy nie?

Dawno nic nie licytowałem na allegro więc po wygraniu aukcji będę musiał od razu wybrać przesyłkę i jej koszty?

Chodzi mi po prostu o to, że chcę kupić jak najtaniej ten produkt i dobrać coś z innego z oferty sprzedającego aby skorzystać ze SMART.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

No może ale metody dostawy te same? oczywiście na zwyklym Allegro.

oznacz moderatorów

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

tak, metody dostawy ma na wszystkich ofertach takie same tyle, że niektóre oferty ma z licytacją, oczywiście ma cenę KT ale wolę licytować bo można taniej tylko właśnie mi chodzi o to czy jak wygram licytację poniżej smart to czy jak coś dokupię innego będę miał przesyłkę już darmową

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mayday_06 Na zwykłym można połączyć zakupy z licytacji i KT, od tego samego sprzedającego.

Na zwykłym Allegro połączysz - kup przedmiot przez Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku NIE PŁAĆ. Potem wejdź w zakładkę Moje zakupy, anuluj rozpoczętą płatność, następnie zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i przedmiot z Kup teraz i na samym dole kliknij Zapłać

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@mayday_06 Nie ma problemu. Po wygraniu licytacji nie musisz od razu płacić czy wybierać formy dostawy. Jeśli wygrasz, to dobierz coś z "kup teraz" i podczas wyboru sposobu dostawy połącz zakupy do jednego zamówienia. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów