anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia zwrotu

Elhana82
#2 Obserwator#

Dokonałam dziś zwrotu przesyłki w paczkoacie z allegro smart i nie otrzymałam potwierdzenia zwrotu. W statusie nadal widnieje informacja, że przesyłka jest gotowa do nadania. Proszę o pomoc.😔

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kurier naklei etykietę to zmieni status, poczekałbym do poniedziałku.

oznacz moderatorów

Elhana82
#2 Obserwator#

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.😊 Co powinnam zrobić, jeżeli po weekendzie status się nie zmieni?

Odebrałam też dziś paczkę i info odbioru przyszło natychmiast, a po nadaniu paczki, żadnej informacji. Zmartwiłam się.😔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

InPost czy Allegro One Box?

oznacz moderatorów

Elhana82
#2 Obserwator#

InPost

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zadzwoń jutro i zapytaj od 8-18 722 444 000

oznacz moderatorów

Elhana82
#2 Obserwator#

Tak zrobię. Dziękuję za pomoc.😊

oznacz moderatorów

sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Jestem również w sytuacji braku potwierdzenia nadania zwrotu. Dzwoniąc na podany nr " MAT" prosi o podanie nr tel sprzedawcy. Gdzie mogę go znaleźć? dziękuję

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Nadawałem kilka razy i status od razu zmieniał się na nadana w paczkomacie. To że kurier odbierze przesyłkę jak LEW pisze to jest kolejny status. 

Po zamknięciu skrzynki i potwierdzeniu na ekranie nadania od razu w tackingu inpostu powinna być paczka nadana.

Być może błąd systemu Inpost, ale kiedyś słyszałem że jak na ekranie nie potwierdzi się nadania to wtedy nie ma informacji w systemie, ale wtedy rownież inpost i kurier nie wie kogo to jest paczka i za co i trafia do biura inpostu gdzie komisyjnie otwierają aby odnaleźć nadawcę (np po dokumencie sprzedaży)

oznacz moderatorów

Elhana82
#2 Obserwator#

Na kopercie wpisałam adres odbiorcy oraz kod zwrotu. Karta zwrotu znajduje się w środku koperty. Jutro poinformuję InPost o zaistniałej sytuacji.

oznacz moderatorów