anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wiadomosci email

Client:110942420
#7 Wielbiciel#

Założyłam konto .

Chciałam zakupić smart ,przekierowało mnie aby wpisać emaila 

Został wysłany kod którego od wczoraj nie widzę a wciskałam "wyślij kod"tysiac razy.

Nie mogę kupić allegro smart ani też robić zakupów bo potrzebna jest weryfikacja email której nie da się wykonać bo rzekomo wysyłane kody z allegro nie dochodzą. 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110942420 czy sprawdzałeś w spamie i innych tego typu folderach? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:111317586
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Mam ten sam problem, od rana próbuję na kilka adresów mail ale bez rezultatu, spam pusty 💁🏻‍:płeć_męska:

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111317586 przykro mi, ale dopóki nie będziesz miał na koncie wpisanego prawdziwego adresu email, to nie będziesz miał możliwości zakupu Smarta. Nie ma możliwości podania innego adresu przy zakupie Smarta, niż ten na które zarejestrowane jest konto. Dlatego w tej sytuacji najlepiej będzie jeśli założysz nowe, na rzeczywiście istniejący adres mailowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pantera4801
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem z brakiem maila z kodem od Allegro, przez co nie mogę dokonać wpłaty za wylicytowane zakupy. Czy nie można zamienić e_maila na SMS, tym bardziej że rejestrowałem konto na telefon? Proszę o pomoc,bo mimo wielokrotnych prób i sprawdzania spamu nie mogę dokonać płatności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może można ale jest jak jest, zapytajmy czy mogą to zmienić: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pantera4801 Do Twojego konta jest przypisany adres mailowy. Jeśli jest nieaktualny lub nie masz do niego dostępu, możesz go zmienić tutaj. Mam nadzieję, że to rozwiąże Twój problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Pantera4801
#8 Zapaleniec#

Niestety, nie ma opcji ,,nie mam dostępu do maila,, . Chcę się uwiarygadniać numerem telefonu. E_maile do mnie nie dochodzą dlatego założyłam konto na telefon. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Pantera4801 konsultuję Twoje zgłoszenie. Jak tylko czegoś się dowiem, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pytanie może trochę od czapy ale czy problemowe maile nie są na wp??? Tam mnóstwo rzeczy nie dochodzi. Ba nawet z lepszych adresów...

oznacz moderatorów

Client:111317586
#2 Obserwator#

Konto założone przez numer telefonu, nie chodzi mi o zakup smarta tylko konkretnego towaru czego nie mogę zrobić ponieważ nie otrzymuję kodu 😉

oznacz moderatorów

Client:111317586
#2 Obserwator#

E-mail niepotwierdzony. Kliknij w link, który Ci wysłaliśmy na ten adres.”

No i niestety link nigdy nie doszedł, adres mail prawidłowy, spam sprawdzony itp. Konto mail na gmailu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111317586 Jaki adres mailowy widzisz tutaj

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:111317586
#2 Obserwator#

Widzę mój poprawny adres, tomaszp.*****@gmail.com

Kiedy zmieniam go na inny również prawidłowy który używam i proszę o kod, nic się nie zmienia, kodu nadal brak 😉

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111317586 Czy kiedy zmieniasz adres, otrzymujesz powiadomienie o tej zmianie na nowy adres?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów