anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się wyłączyc powiadomienia o zaoszczędzaniu?

Demorth
#1 Nowicjusz#

Czy da się wyłączyć te denerwujące powiadomienia "na naszych wysyłkach zaoszczędziłeś już... "? Szczerze mówiąc jak widzę ile mogłam wydać na przesyłki to wcale nie myślę " O fajnie ze Smartem tyle zaoszczędziłam, WOW" tylko raczej "o cholera, to ILE wydałam na to co kupiłam skoro na same przesyłki bez smarta poszłoby prawie 3k". Dawniej przyjemnie korzystało się z allegro, teraz przez te powiadomienia szukam czy gdzieś z przesyłką za free nie będzie coś w tej samej cenie (empik, **piiip**) bo tam przynajmniej nie wyliczają ile wydałam lub nie wydałam pieniędzy 😉 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To co się wyświetla to nie tylko irytuje ale też nie jest do końca prawdą . Ja tego nie uznaję za oszczędność bo zdaję sobie sprawę że sprzedawca wysyłając w smarcie musi gdzieś wliczyć jego koszty i idzie to w cenę towaru przez co ja za niego muszę więcej zapłacić.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Demorth Cześć. 🙂 Czy masz na myśli powiadomienia w aplikacji mobilnej Allegro? Masz możliwość zarządzania powiadomieniami, które otrzymujesz. Przejdź do Moje Allegro -> Konto -> Zgody na powiadomienia i wyłącz powiadomienia push 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest "propaganda" portalu, wierzysz w to?🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Hmm, dlaczego "propaganda"? Sama korzystam ze smarta i tę informację przyjmuję jako fajną ciekawostkę dotyczącą moich finansów. Są to systemowe wyliczenia na podstawie historii zakupów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak właśnie działa reklama, dla mnie nic nie jest za darmo, ktoś musi za to zapłacić. Może wprowadzimy taką informację >od sprzedających że gdyby nie Smart to oferta kosztowałaby TYLE! Ale każdy ma wybór i Ja korzystam nie z tego powodu że Allegro pokazuje Mi ile zaoszczędziłem.🤗

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Szczerze mówiąc to są lepsze formy na oszczędzenie na koszcie zakupu  ale o tym tu nie wspomnę bo to by było nieładnie z mojej strony.

oznacz moderatorów