anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy licznik czasu allegro smart stanął w miejscu?

krzysiek032
#7 Wielbiciel#

Gdy wchodzę na swoim koncie w miejsce gdzie się opłaca za smart, to widzę napis "kolejna płatność do 10 marca 2021r" a gdy klikam zapłać, to mam taki zakres dat: 10.03.2021r - 10.04.2021r. Skąd mam mieć pewność, że ten błąd to tylko błąd opisu a zapłacę za okres od dzisiaj (25.03.2021r.) do 25.04.2021r ???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jesteś w 14-dniowym okresie wypowiedzenia Smart od 10 marca. W tym czasie stary pakiet jeszcze działa. W praktyce korzystasz ze Smart przez okres opłacony + 14 dni. 14 dni minęło 24 marca, ale Allegro, z tego co tu kiedyś pisano, dokłada jeszcze 1 dzień, czyli 25 marca ostatecznie stary pakiet Ci wygaśnie. Spróbuj kupić Smart jutro, 26 marca i wtedy sprawdź daty. Rozpoczęcie nowego pakietu powinno być wtedy liczone od 26 marca przez rok.

oznacz moderatorów

krzysiek032
#7 Wielbiciel#

Kupuję smart zawsze na miesiąc a wypowiedzenie mam na 14 dni? Dlaczego zatem status mam "nieopłacone" skoro 25.03.2021r jeszcze powinienem mieć aktywny smart? Nie pozostaje mi nic innego jak poczekać do jutra z zakupami i zobaczyć co się wyświetli.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@krzysiek032 Tak, jeśli kupujesz na miesiąc, korzystasz z niego miesiąc + 14 dni. Status masz nieopłacone, ale Smart działa w tym okresie. Patrz na ikonkę Smart w prawym górnym rogu ekranu - przy imieniu. Masz tam "Jesteś Smart", "Twój Smart wygasa", "Twój Smart wygasł". Kupuj pakiet wtedy, gdy Smart wygasł całkowicie.

oznacz moderatorów