anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możecie ograniczyć smart do paczkomatów i kuriera?

MAMY ROZWIĄZANIE!
necaverunt
#7 Wielbiciel#

Wybrałem towar z wielkim napisem smart. 

Niestety okazało się, że smart obejmuje wyłącznie wysyłkę pocztą polską (paczka w ruchu) - w tej wersji allegro smart powinno nazywać się stupid. 

Pierwsze problemy zaczęły się przy wyborze punktu - smart był dostępny w niewielu z dostępnych kiosków. 

Wybrałem kiosk czynny do 21 niestety w rzeczywistości jest czynny do 15 i od 2 dni nie mogę odebrać towaru. 


Proszę nie oferujcie poczty - albo jako dodatek, jeśli tak ma wyglądać smart to wolę zrezygnować z tego pakietu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@necaverunt Możesz zrezygnować, jeśli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, Allegro odda Ci pieniądze; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@necaverunt ale to sprzedawcy udostępniają dostawy w smarcie jaki im pasują i z jakimi współpracują, są sprzedawcy co mają 5 dostaw w smarcie a są tacy co maja jedną dostawę 🙂 Trzeba poszukać sprzedawcę co ma interesująca Cię dostawę w smarcie, albo zrezygnuj ze smarka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
necaverunt
#7 Wielbiciel#

Dzięki właśnie zastanawiałem się kto jest za to odpowiedzialny.

Dam znać odpowiednim osobom co o tym myślę.

Jeszcze raz dzięki!

Howgh

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@necaverunt sprzedawca co udostępni to klient skorzysta 😉 a allegro troszku za bardzo reklamuje, a jest wiele ograniczeń dla kupujących mających smarka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Paczka w ruchu to nie jest usługa Poczty Polskiej tylko Ruchu..

oznacz moderatorów
necaverunt
#7 Wielbiciel#

Masz rację, mój błąd.

Ale zarządzanie z podobnego klucza więc i jakość podobna.

Odradzam.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@necaverunt są paczki z poczty odbierane w punkcie RUCH oraz paczka w Ruchu obsługiwana przez ruch 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów