anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to zgodne z regulaminem ? Allegro smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
pawel15091990
#9 Pomysłodawca#

Chciałem sobie zamówić pada na usb, taki najtańszy ale jak zobaczyłem cenę stwierdziłem że wybiorę jeszcze parę bibelotów i zamiast 30zł z wysyłką zapłacę 40zł i będę miał kilka przedmiotów więcej z darmową wysyłką.

Wybrałem przedmioty ale zobaczyłem że koszt wysyłki przedmiotów za 40.15zł wynosi aż 36.96zł  łacznie bez allegro smart 76.11zł !!!  są to małe rzeczy typu bateria do pilota kabel usb czy przejściówka i myślę że raczej zmieściło by się to do jednej paczuszki. Jedyne co mi przyszło do głowy to czy kupując z smart allegro przypadkiem sprzedający dostaje całą tą kwotę ? czyli dostanie 35.96zł a tak naprawdę wyśle mi paczkomatem przesyłkę i wyda 8.90zł a resztę zawija do swojej kieszeni ? Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Knowhere
#21 Demiurg#

@pawel15091990 Żeby skorzystać ze smarta, to wszystkie przedmioty które wybierzesz muszą mieć tę samą wspólną metodę dostawy oznaczoną ikonką smart. Więc albo takich nie wybrałeś, albo sprzedający ma źle ustawione cenniki.

PS Obrazka nie widzi nikt poza Tobą do czasu, aż zaakceptuje go ktoś z moderacji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pawel15091990 Smart znika przy zakupie wielu przedmiotów, jeśli koszt ich wysyłki bez Smart przekracza 40 zł. Smart to nie taka prosta sprawa, bardzo często nie działa.

Aha, z regulaminem to zgodne, gorzej z LOGIKĄ  🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pawel15091990 nie sprzedawca nic nie odstaje w smarcie, Ty płacisz 0 zł i sprzedawca dostaje 0 zł i wysyłkę ma od allegro 0 zł dostaje tylko kasę za towar 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pawel15091990 jak byś kupił poza smartem to sprzedawca by dostał ponad 30 dychy na wysyłkę 🙂  Tak ma ustawiony cennik każda dodatkowa sztuka np. + 3 zł i się zbiera 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów