anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w ramach zwrotu Smart! mogę zwrócić produkt dwa razy?

jbiegala
#1 Nowicjusz#

WItam kupilem koszule byla za mala odeslalem przez smart otrzymalem teraz uszkodzona czy na tym samym kodzie moge ja wrzucic do paczkomatu i odeslac?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jbiegala nie, ten kod można wykorzystać tylko raz do jednej przesyłki. Ale możesz reklamować zakupioną koszulę, ponieważ jest uszkodzona. Widzę, że dzisiaj zakupiłeś ją ponownie, najlepiej więc będzie jeżeli skontaktujesz się ze Sprzedającym i wspólnie ustalicie jaka metoda wysyłki i rozwiązania tego problemu będzie dla obu stron najlepsza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jbiegala Nie możesz na kodzie, ale możesz na koszt sprzedawcy. Odesłania towaru uszkodzonego, niegodnego z opisem dokonujesz na koszt sprzedawcy, czyli płacisz za odesłanie, a on w ramach reklamacji musi Ci oddać koszt odesłania. Poza tym musi towar wymienić lub oddać Ci całą wpłatę. Odeślij towar na reklamację, wcześniej mailem wyślij mu zgłoszenie reklamacyjne, opisz wady i domagaj się wymiany na jego koszt lub zwrotu wszystkich kosztów. Jeżeli będzie problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś w nim o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów