anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy zwrot dużego przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
jatel2001
#7 Wielbiciel#

Czy koszty zwrotu kosiarki kupionej przez Allegro Smart ponosi kupujący? Kupiłem kosiarkę, ale poczta od 2 tygodni nie potrafi jej dostarczyć. Zapytałem sprzedawcy, jeśli kupię drugą, to czy przyjmie zwrot pierwszej, która dojdzie po dłuższym czasie. Sprzedawca zgodził się zaznaczając, że bedę musiał ponieść koszt odesłania kosiarki. Zawsze wydawało mi się, że kupując przez Allegro Smart jest mozliwość darmowego zwrotu, nawet dużych przedmiotów.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
az1rael
#21 Demiurg#

Jak kupiłeś z darmowa dostawą to odesłanie też masz z darmową dostawą w smart ale musisz pisac do allegro o etykietę a ustawowo koszt zwrotu to zawsze koszt kupującego 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@jatel2001 po co kombinujesz , masz nadać przesxyłkę zwrotną do 14 dni od zgłoszenia zwrotu , reszt Ziebie nie interesuje .

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@jatel2001  Tak jeśli jest smart to przysługuje bezpłatny zwrot, ale problem w tym że Allegro udostępnia ten bezpłatny zwrot tylko przez 14 dni od zakupu. To takie widzimisię Allegro,  jeśli napiszesz na kontakt Allegro  to może  udostepnią ci darmową etykietę, ale nikt tego nie wie.

oznacz moderatorów
jatel2001
#7 Wielbiciel#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@jatel2001 Zakupy jak ze Smartem, zakup konsumencki z wyłączeniem na Allegro Lokalne, to zawsze są z darmowym zwrotem!

oznacz moderatorów