anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro smart przestało działać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
10gler
#1 Nowicjusz#

Od kilku dni allegro smart nie działa mi na koncie mimo że usługa jest aktywna, tzn. przesyłki są płatne.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
az1rael
#21 Demiurg#

@10gler bo sprzedawca musi udostępnić smarta by przesyłka była darmowa, kupujesz nie z tego konta, dzielenie smarta dawno wyłączyli

oznacz moderatorów
10gler
#1 Nowicjusz#

Sprzedawca musi udostępnić smarta - ok.

"kupujesz nie z tego konta, dzielenie smarta dawno wyłączyli" - tego nie rozumiem - mam jedno konto.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

jest coś takiego jak allegro family i kiedyś można było dzielić się smartem i to wyłączyli albo kupujesz z 2 konta bardzo często się zdarza że ktoś nie wie, że ma przypadkiem założone inne konto i tam kupił smarta albo jest zalogowany na inne moderacja sprawdza, a potem ludzie oczy robią, że jak to mam więcej kont. Ewentualnie możesz podać linka do oferty by tam zerknąć jeśli to nie te powody j.w. 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@10gler oprócz tego warunku, o którym wspomina @az1rael, aby skorzystać z usługi  Allegro Smart! łączna wartość Twoich zakupów u danego sprzedającego musi wynosić co najmniej 45 zł (paczkomaty i punkty odbioru) lub 65 zł (kurier) - bez kosztów dostawy. Upewnij się w zakładce "Dostawa" w ofercie, którą jesteś zainteresowany, że faktycznie ten sprzedający ma Ikonę Allegro Smart!. Sam fakt posiadania przez Ciebie usługi Allegro Smart! nie powoduje, że możesz z niej korzystać. Sprzedający również musi spełnić określone wymagania, o których wspominamy w naszej Pomocy.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów