anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego miesiąc Allegro Smart trwa tylko 19 dni?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DevilSeller
#7 Wielbiciel#

Witam, dnia 27.08.2021 opłaciłem Allegro Smart na miesiąc, teraz zauważyłem, że kończy się 15 września... Ktoś wie jaka może być przyczyna?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości, chyba że była to kontynuacja, każdy Smart wykupiony na m-c jest nawet dłuższy o 14 dni na wypowiedzenie. Dopytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=26169f08-82f9-404d-b481-736503d57f3d

oznacz moderatorów
DevilSeller
#7 Wielbiciel#

Widocznie jest taka możliwość skoro taka sytuacja właśnie wystąpiła 😛 W banku blik'a mam 27.08 a na Allegro już wyskakuje mi informacja, że smart się kończy bo jest do 15 września.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@DevilSeller Smart wykupiony na miesiąc trwa miesiąc, ale możesz z niego korzystać miesiąc +14 dni okresu wypowiedzenia umowy. Być może wykupiłeś Smart na jednym swoim koncie Allegro, a sprawdzasz zakończenie na drugim.

oznacz moderatorów
DevilSeller
#7 Wielbiciel#

Mam tylko jedno konto Allegro więc na pewno sprawdzam dobre 😛

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@DevilSeller Sprawdź czy ta płatność za smarta się powiodła czy może z jakiegoś powodu została odrzucona bo wygląda to tak jakbyś miał ją nieopłaconą a ważność tej poprzedniej (jeśli taką miałeś) kończyła się pod koniec sierpnia + 14 dni i może dlatego kończy ci się 15 września.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DevilSeller Cześć. Konsultuję Twoją sprawę, wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DevilSeller Przepraszam Cię za dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź. Opłaciłeś Allegro Smart! w trakcie 14-dniowego okresu wypowiedzenia podczas którego wciąż mogłeś korzystać z darmowych dostaw (wcześniej usługa była opłacona do 15 sierpnia). Opłata została wykonana 27 sierpnia, czyli w trakcie wypowiedzenia. Biorąc pod uwagę, że od 15 sierpnia usługa cały czas była aktywna, Smart nie trwa 19 dni, tylko miesiąc. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli jak podejrzewałem, miała i opłaciła(kontynuacja).

oznacz moderatorów