anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę płacić za przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pandemonika
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Nie rozumiem dlaczego gdy zrobiłam zakupy za ponad 50zl muszę płacić za wysyłkę. Smart mam do grudnia. A nie mam żadnej darmowej opcji dostawy. Nie rozumiem tego. Ponadto nie mam możliwości zapłacenia blikiem co lubię robić. Nie wiem o co chodzi nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

@pandemonikaMając Smarta nie oznacza że wszystkie dostawy są za darmo, sprzedający musi taką opcję udostępniać oraz muszą być spełnione inne warunki: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
pandemonika
#7 Wielbiciel#

No i może nie udostępnia? Wspomniane wyżej produkty są od jednego sprzedawcy. Spodziewałam się że jak wykupuje smarta to przesyłki od wszystkich jeśli będą droższe niż 40zl będą miały dostawę za darmo. A tak to jest kiepa. Dobrze że wiele sprzedawców ma opcję Smart więc zrobię zakupy u innego bo nie opłaca mi się płacić za wysyłkę przy tym zamówieniu. Dzięki za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pandemonika Sprzedający może mieć Smarta ale jeżeli kupujesz więcej produktów od jednego to one muszą mieć taką samą metodę dostawy.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@pandemonika Pamiętaj jednak że sprzedawca który ma smarta musi koszt wysyłki wliczać w koszt każdego przedmiotu bo musi go częściowo opłacać z własnej kieszeni a kupując kilka przedmiotów po droższej cenie wychodzi z darmową wysyłką drożej niż kupując kilka przedmiotów od kogoś bez smarta i płacąc za wysyłkę .Nie ma nic za darmo .

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@pandemonika  😆 cudowna moc reklamy 😆

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:44052296 Może i reklamy, ale także nieznajomości regulaminu.😁

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@pandemonika 
To nie sprzedawca udostępnia SMART!, ale Allegro.
Aby Allegro udostępniło w ofercie sprzedawcy SMART! -a, sprzedawca musi spełnić szereg warunków postawionych przez Allegro. Sprzedawca niespełniający choćby jednego warunku nie będzie miał oznaczenia SMART! (nawet jakby chciał) więc nie jest to jego "wola": udostępnienia lub nie. Również spełnianie ww. warunków w obecnej postaci tzw. "zasad" Allegro już w mniejszym stopniu zależy bezpośrednio od niego.

Dobrze że wiele sprzedawców ma opcję Smart więc zrobię zakupy u innego bo nie opłaca mi się płacić za wysyłkę przy tym zamówieniu.
SMART! nie jest darmowy. Sprzedawcy mający opcję SMART! w swoich ofertach - coraz częściej uwzględniają ponoszone w związku z nim opłaty w cenie towaru.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów