anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę kupić Smart! w promocyjnej cenie (39,99 zł)?

kamil199418
#7 Wielbiciel#

Miałem wykupiony pakiet Allegro Smart Student który już wygasł. Chciałbym dzisiaj zakupić zwykłe Allegro Smart. Czy jest to możliwe?

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92

mastermind_
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam ten sam problem. Zgody udzielone. Widzę wiadomość o preferencyjnych warunkach smarta ale cena na stronie kupna nadal 59zł Jak to można naprawić? Opera Zrzut ekranu_2023-11-29_121817_allegro.pl.png

oznacz moderatorów

hunterka17
#7 Wielbiciel#

Witam. Przyszła do mnie wiadomość że są dzisiaj Darmowe dostawy na Black Friday i cały rok! Kup Smart! za 39,90, zł zamiast 59,90 zł. Po wejściu w ten link gdy przychodzi do płatności pojawia się stara cena czyli 59,90. Co mam zrobić by zapłacić za allegro smart 39,90?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mail? ktoś już tu pisał ale także nie udało się kupić za mniej.

oznacz moderatorów

grzesiekjurek7
#7 Wielbiciel#

Mam tą samą sytuację z nieaktywnym Smart Student i jak wejdę przez powiadomienie o niższej cenie to również pojawia się kwota 49,90, ale wszedłem przez: Konto -> obrazek "bądź smart" -> i tam mam dwie opcje: przedłużenie Student za 49,90 oraz zwykłe Smart, z aktualną promocją 39,90

oznacz moderatorów

Iwkadeluxe
#2 Obserwator#

Również brak opcji za 39 chociaz spelniam warunki i mam zgody włączone, proszę o monety

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwkadeluxe @Shadow_Angel @marczmala Z wami również skontaktujemy się mailowo w tej sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mastermind_
#7 Wielbiciel#

I coś z tej weryfikacji wyniknie jeszcze w grudniu?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mastermind_ Zaczekaj proszę na kontakt ze strony doradcy. Kolejne zapytania z Twojej strony niczego nie przyśpieszą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mastermind_
#7 Wielbiciel#

Nie wydaje mi się żeby cokolwiek zrobiło różnice gdy czeka sie już prawie tydzień na odpowiedź. Nie fatygujcie się z ewentualną odpowiedzią zatem. Zamykam 9 letnie konto włącznie z allegro pay. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamil199418 @grzesiekjurek7 @Simon123_2006 @takbardzo @hunterka17 przepraszam, że czekaliście na odpowiedź! 
Jednym z warunków aktywacji Smart! w promocyjnej cenie było wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych, najprawdopodobniej to ich brak spowodował problemy z aktywacją Smart! w cenie promocyjnej.
Chcielibyśmy zrekompensować Wam te niedogodności, za chwilę otrzymacie wiadomość e-mail w tej sprawie. 
Przepraszamy za trudności! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Anettaa92
#7 Wielbiciel#

rowniez mialam ten sam problem 😪 czy jest mozliwosc kupienia jeszcze smarta w promocyjnej cenie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anettaa92 sprawdź proszę, czy masz zaakceptowaną zgodę na treści marketingowe zrobisz to w tej zakładce. Następnie spróbuj ponownie aktywować Smart! w promocyjnej cenie i da znać czy się udało. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ola_malutka
#7 Wielbiciel#

Mam zaakceptowane wszystkie zgody i dalej nie mam promocyjnej ceny tylko 59,90

oznacz moderatorów

Anettaa92
#7 Wielbiciel#

mam zaakceptowane wszystkie zgody a wykuoic moge jedynie za 59.90 😪

oznacz moderatorów

Durable88
#7 Wielbiciel#

Również mam zaznaczone zgody marketingowe, jednak nie mogę skorzystać z promocyjnej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Durable88 @Anettaa92 @ola_malutka poprosiłam o weryfikację Waszych zgłoszeń, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hunterka17
#7 Wielbiciel#

Również mam zaakceptowane wszystkie zgody. Dzisiaj znowu tak jak w piątek w powiadomieniach wyskoczyło mi: Rok darmowych dostaw w promocji - Smart! za 39,90 zł zamiast 59,90 zł (46 min. temu), jak klikam w ten link to przechodzę do płatności za stałą cenę 59,90. Kiedy w końcu to naprawicie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hunterka17 nie będziesz miała możliwości aktywacji Smart! w promocyjnej cenie dlatego zajrzyj proszę tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Durable88 @Anettaa92 otrzymaliście już od nas wiadomość w tej sprawie. 

@ola_malutka przykro mi, ale Twoje konto nie spełnia warunków promocji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marteoo
#2 Obserwator#

Witam mam ten sam problem, mam zaakceptowane zgody, dostałam informację o promocji jednak przy płatności wyskakuje cena 59,90

☹️

oznacz moderatorów