anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę kupić Smart! w promocyjnej cenie (39,99 zł)?

kamil199418
#7 Wielbiciel#

Miałem wykupiony pakiet Allegro Smart Student który już wygasł. Chciałbym dzisiaj zakupić zwykłe Allegro Smart. Czy jest to możliwe?

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marteoo @mastermind_ @Alano_italiano @Avatar Wasze zgłoszenia rónież przekazałam do weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ola_malutka
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie spełniam warunków? Ci co nie spełniali warunków zostali poinformowani że nie mają zaznaczonych zgód i dostali ekstra monety. Jestem stałym klientem od 18 lat i korzystam z promocji zakupu smart w black friday a w tym roku nie spełniam warunków. Żenada 

oznacz moderatorów

Client:37931445
#7 Wielbiciel#

Poproszę również o pomoc, jestem w takiej samej sytuacji. Chciałam skorzystać z promocja, mam zaznaczone zgody marketingowe. Niestety dalej nie da się aktywować Smart! w nizszej cenie. Proszę o instrukcje 🙂

oznacz moderatorów

takbardzo
#8 Zapaleniec#

też mam zgody zaakceptowane, Pani tłumaczenie nie trzyma się kupy, coś mi tu śmierdzi słabym chwytem marketingowym... kombinujecie z tym smartem co rusz, że aż się odechciewa używać tego Allegro

oznacz moderatorów

irektuczak
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Również nie mogłem kupić w promocyjnej cenie chociaż zgody marketingowe mam zaznaczone. Opłaciłem większą kwotę gdyż muszę szybko coś zamówić dlatego proszę o rekompensatę. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@irektuczak widzę, że monety zostały już dodane do Twojego konta 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Też mam zaakceptowane zgody a cena jest 59,99 zł, dlaczego nie mogę wykupić taniej?

oznacz moderatorów

karelus19
#2 Obserwator#

Dzień dobry, 

U mnie ten są  problem powiadomienie dostałem o możliwości wykupienia smarta w promocyjnej cenie wszystkie zgody marketingowe zaznaczone i nic to nie daje. Niestety poddaje się i wykupuje bez promocji. To wygląda na jakaś promocję widmo niby jest ale nie można skorzystać 😂

oznacz moderatorów

Client:37931445
#7 Wielbiciel#

Również nie mogłam skorzystać z promocji. Mam zaakceptowane zgody marketingowe. Proszę o pomoc 😉

oznacz moderatorów

mb_rszy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Ja także nie mogę kupić w promocyjnej cenie Allegro Smart chociaż zgody marketingowe mam zaznaczone. Proszę o reakcję bo tych błędnych promocji jest jak widzę dużo więcej. A propozycję dostałem 6 godzin temu.

oznacz moderatorów

Client:116843247
#8 Zapaleniec#

Witam. Nie przychodzi kod na mail. Spam pusty, adres mailowy jest aktywny mam do niego dostep, jest podpiety pod konto na allegro. Co mam zrobic zebym kupic smarta? Probowalem moze z 20 razy, nic 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kod do aktywacji Smarta- jaki kod, od kogo? Smart tu się kupuje:https://allegro.pl/smart

oznacz moderatorów

Client:116843247
#8 Zapaleniec#

IMG_0145.jpeg

 Przy zakupie smarta, przychodzi wisdomosc ze zostal wyslany kod na moj mail. Ale zadnego kodu nie przychodzi 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mb_rszy @Client:116843247 @Art_bazarek poprosiłam zespół o sprawdzenie Waszych kodów, więc poproszę Was o cierpliwość. Jutro wrócę do Was z informacjami w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Avatar
#7 Wielbiciel#

Też mam zaakceptowane zgody a cena jest 59,90 zł, dlaczego nie mogę wykupić taniej?

oznacz moderatorów

Alano_italiano
#7 Wielbiciel#

Tez poprosze o pomoc, mam to samo, komunikat o promocji smart, ale nie mam mozliwosci wykupienia go w promocyjnej cenie.

oznacz moderatorów

Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Są już jakieś ustalenia w sprawie promocji na zakup SMARTA?

oznacz moderatorów

Alano_italiano
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Tez poprosze o pomoc, mam to samo, komunikat o promocji smart, ale nie mam mozliwosci wykupienia go w promocyjnej cenie.

oznacz moderatorów

mastermind_
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam ten sam problem. Zgody udzielone. Widzę wiadomość o preferencyjnych warunkach smarta ale cena na stronie kupna nadal 59zł Jak to można naprawić? 

oznacz moderatorów

Client:116843247
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak tam? Udalo sie cos zalatwic? Dzis znowu probowalem, nadal nie przychodzi mi zaden kod

oznacz moderatorów