anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego Smart nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
bajbun
#3 Debiutant#

Witam       po zakupach od jednego sprzedawcy (olay_garden) mam w koszyku towar za ponad 132,- i pomimo, że przy każdej pozycji widnieje dostawa Smart przy podsumowaniu  doliczono mi koszty wysyłki kurierem na ponad 64,-

Dzwoniłam do Olay_garden i powiedziano,  że powinnam skontaktować się z Allegro,

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
pinsplash
#21 Demiurg#

@bajbun Bo ma tak ustawione cenniki. Musisz poznać Smarta - ma bardzo dużo wyjatków. Pamiętaj że każdy z przedmiotów musi mieć ten sam typ smarta np Smart-Paczkomaty i Smart-Kurier się nie połączą. Również Smart znika gdy całkowity koszt przesyłki przekracza 40 PLN ( np Kupujesz 2 rzeczy gdzie wysyłka każdej to 18PLN - masz smarta. Ale jak dodasz trzecią to koszt wysyłki bedzie powyżej 40PLN i Smart zniknie). Rada : dodawaj i odejmuj w koszyku przedmioty aby zobaczyć kiedy masz a kiedy znika Smart.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
bajbun
#3 Debiutant#

Dziekuję -sprawdzę.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
bajbun
#3 Debiutant#

Dziekuję-zrobiłam jak radziłeś i rzeczywiście mam dostawę darmową-zrezygnowałam z jednego towaru.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

bajbun regulamin ,,smart ,, cyt ,,suma kosztów dostawy nie może przekroczyć 40zł ,, 

Możliwości są dwie 

- sprzedawca ma nieprawiłowo ustawiony cennik dostaw 

- produkty o dużych gabarytach lub wadze wymagające nadania w wielu przesyłkach .

oznacz moderatorów
bajbun
#3 Debiutant#

Dziekuję- to rzeczywiście produkty o sporej wadze.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bajbun To pewnie wina sprzedawcy, bo ograniczył sobie ilość sztuk w paczce do 1, dlatego przy kilku produktach system liczy kilka paczek i łączny koszt dostawy przekracza 40 zł, a wtedy Smart przestaje działać. Kliknij sobie w zakładce Dostawa na górze "pokaż koszt dostawy dla wielu sztuk" i zobaczysz, czy jest ograniczenie. Inne powody - w ofercie musi być znaczek Smart, przy wybranej metodzie wysyłki też musi być znaczek Smart. Nie ma znaczka, nie ma darmowej dostawy. Wszystkie produkty muszą mieć tę samą metodę dostawy ze znaczkiem Smart.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
bajbun
#3 Debiutant#

DZięki- zmniejszyłam o 1 produkt( dwa worki) i zmieściłam się w darmowej dostawie.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Czyli to nie wina sprzedawcy tylko przewoźników bo standardowa paczka nie może ważyć więcej niż 30 kilo 🤣😂😁

oznacz moderatorów