anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa duże przedmioty a tylko jeden numer śledzenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
olek199609
#8 Zapaleniec#

Witam. Tak jak w tytule . Problem polega na tym że chińczyk wysłał jeden rower i do niego podał numer śledzenia ale ja w jednym zamówieniu kupiłem dwa . Druga paczka pojawiła mi się tylko w aplikacji przewoźnika a nie ma jej na allegro . Co w takiej sytuacji jak np druga paczka przyjdzie mi tydzień później bo ta która jest na allegro podana ma dojść jutro . Jak że startem i zwrotem liczy się to jakoś osobno czy muszę gonić sprzedającego by dodał drugą przesyłkę w systemie allegro ? Z góry dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz ścigać, ale czy przyjdzie w dwóch czy w jednym to na zwrot bez znaczenia, ponieważ nie zwrócisz do Chin- nie działa Smart i nie wiem czy będziesz chciał ze względu na duży koszt odesłania.

oznacz moderatorów
olek199609
#8 Zapaleniec#

Defakto kupione jest w smarcie zwroty są do Polski jak i reklamacja też adres podany jest polski 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ok więc nie będzie problemu, czekaj aż dojdzie. Jak nie dojdzie to masz pomoc Allegro- dyskusja.

oznacz moderatorów
olek199609
#8 Zapaleniec#

Strikte chodzi mi o przysługujący mi zwrot 14 dni . Co w takiej sytuacji bo jak jutro przesyłka mi dojdzie to ten czas będzie się odliczał 

oznacz moderatorów
olek199609
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_   może ktoś z Państwa mi odpowie ? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli w jednym zamówieniu kupiłeś dwa rowery i przyjdą w dwóch różnych terminach to czas na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zaczyna swój bieg od północy dnia następującego po dniu w którym odebrano drugą przesyłkę i dotyczy to całego zamówienia - to jeśli chodzi o przepisy. 
Jeśli chodzi o zwrot ze SMART to tutaj czas będzie się liczyć najpewniej od odbioru pierwszej przesyłki. 

oznacz moderatorów
olek199609
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca dodał jednak drugą przesyłkę. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów