anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę wydrukować adres

szarady
#8 Zapaleniec#

Chciałabym  wydrukować adres do sprzedającego celem wymiary  towaru. Mam wykupione  smart (chyba tę wersję  do końca miesiąca) .  Nie chcę robić żadnych manipulacji bankowych w formie: ja zwrócę towar, sprzedający odda pieniądza, a potem jeszcze raz kupię u niego i zapłacę, czyli przeprowadzę nową transakcję, bo uważam, że to bez sensu. Chcę po prostu wydrukować etykietę z adresem, ale odesłać towar w miejsce którego dostanę towar nowy, tej samej marki, ceny i od tego samego dostawcy. 

 

dziękuję 

 

szarady 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kytorr
#13 Ambasador#

absolutnie nie trzeba adresu, w smart zwracasz przesyłkę wpisując na niej tylko kod (jeśli zwrot paczkomatem). Natomiast zwrot = zwrot środków za zakup a nie wymiana. Więc kwestia dogadania ze sprzedającym. Ponowny zakup to żadna manipulacja (skąd wgl taki pomysł?). Z perspektywy sprzedawcy zwrot i ponowny zakup = dużo lepsze rozwiązanie i bardziej transparentne.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@szarady  To co piszesz jest jakby bez sensu. Kupiłeś, nie pasuje, klikasz zwrot,  dostajesz kod zwrotu,  wpisujesz kod na paczce,  ładujesz do paczkomatu. Następną sztukę możesz kupić choćby dziś jeśli masz kasę.

Adres sprzedającego jest  ci niepotrzebny, z  bejsbolem chcesz do niego jechać?

oznacz moderatorów

szarady
#8 Zapaleniec#

 Po prostu nowoczesność nieraz mnie  przerasta.  Jestem z pokolenia, które wie,  że paczka/list  muszą mieć adresata i nadawcę.    Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szarady Aby odesłać towar w ramach Smart nie musisz drukować adresu, zrób to tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac... Po odesłaniu sprzedawca nie musi oddawać Ci pieniędzy, może towar wymienić zgodnie z odrębnymi ustaleniami. Jeśli koniecznie chcesz drukować adres i płacić za odesłanie, masz ten adres podany w zakładce Reklamacja na aukcji.

oznacz moderatorów