anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inna cena Allegro Smart w rodzinie

MAMY ROZWIĄZANIE!
_ash_
#8 Zapaleniec#

Drodzy użytkownicy, chciałbym zapytać o opinię, być może czegoś nie doczytałem ale w momencie gdy Allegro postanowiło zamknąć projekt Allegro Family, moi członkowie rodziny po wygaśnięciu tej usługi mogli zakupić Smart Allegro za 39,90 zł na cały rok , ja niestety nie mam takiej oferty. 

Co może być tego przyczyną ? 

Allegro chce bym teraz zapłacił 59,90zł , moim zdaniem to nierówne traktowanie użytkowników, to ja zaprosiłem te osoby do rodziny a teraz wychodzę na tym najgorzej. 

Czy ktoś zna na to zagadnienie odpowiedź ? 

Dziękuję 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_ash_ Promocja została skierowana do osób, które wcześniej nie płaciły za korzystanie z usługi. Niższa cena miała je zachęcić do wykupienia Allegro Smart! na swoim koncie.

Ty nic nie tracisz, ani nie zyskujesz na takim rozwiązaniu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
_ash_
#8 Zapaleniec#

Kolejny raz Allegro pokazuje, że ma w nosie użytkowników którzy od lat z nimi współpracują. Dzięki mnie macie 4 nowych użytkowników którzy wykupili usługę smart. Czy to niewystarczający powód by chociaż trochę docenić mój wkład w Państwa platformę ? 

Tracę na tym dlatego, że zaangażowałem kolejne osoby do korzystania z Państwa usług, i nie liczę iż otrzymam z tego tytułu jakieś nagrody jedynie równe traktowanie każdego klienta. 

Pro.ocji z wykupem tańszego smart allegro na black friday również nie otrzymałem. 

Naprawdę zastanówcie się nad swoją polityką wewnętrzną. 

 

Z poważaniem 

Adam Brzozowski 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@_ash_ byłeś organizatorem grupy darmowego smarta więc ci się nic nie należy a czlonków twojej grupy zachęca się promocją na smarta

oznacz moderatorów
_ash_
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, czyli ja wykonałem pracę załatwiając noeych klientów dla Allegeo, a oni traktują mnie nie na równo z nimi.. absurd.. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Ja zrezygnowałem ze smarta @_ash_ z kilku powodów

1 oferty smart zwykle są droższe niż bez z wysyłką tylko te tańsze są zwykle dobrze przez portal zakopane w wyszukiwarce bo pozycjonują się gorzej np na 10 stronie

2 wielu sprzedawców i tak daje swoją darmową wysyłkę przy większych zakupach

3 mamy zalew chińskiego szmelcu i w wyszukiwarce i ogólnie na allegro

4 wyszukiwarka działa do bani a katalog sam robi babole i potem kupujesz i masz rozbieżność między katalogiem allegro a tym co w ofertę wpisał sprzedawca 

Ogólnie coraz więcej czasu zajmuje znalezienie tego co cię interesuje i odfiltrowanie chińczyka

oznacz moderatorów
_ash_
#8 Zapaleniec#

A można by to rozwiązać jednym filtrem, czyli "pokaż tylko oferty z Polski" i tyle. Mam takie same spostrzeżenia, że wyszukiwarka w allegro przez zalew ofert ze wschodu stała się maksymalnie nie czytelna. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@_ash_ Oczywiście że taka promocja powinna być dla całej grupy, oni tam w Poznaniu się odkleili już.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 dla całej grupy z automatu to nie ale organizator powinien dostać na mail link do oferty zakupu smart albo kod i za powiedzmy 3 zakupy smart z jego polecenia dla osób które nigdy nie mialy kupionego wlasnegi smart powinien sam dostać zniżkę a @_ash_ pisze że się postarał nagonić użytkowników i dostał figę

oznacz moderatorów
_ash_
#8 Zapaleniec#

Ja czuje się wykorzystany i tyle, poleciłem 4 osobe na których allegro so ie zarobi i wypieło się na mnie nie oferując mi nic. Tym samym drogie allegro do puki nie będziesz traktować użytkowników na równi to coraz więcej będziesz ich tracić.. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dostała grupa to i powinien dostać założyciel, logiczne.

oznacz moderatorów