anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zareklamować produkt na gwarancje

Client:49324542
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Produkt który kupiłem ma 12 miesięczną gwarancje. Przestał działać więc napisałem do sprzedającego w celu dopytania w jaki sposób rozpatrzy oddanie tego na gwarancje i nie odpowiada na moje wiadomości. W opisie reklamacji napisał że trzeba najpierw się skontaktować i umówić szczegóły więc nie mogę poprostu tego odesłać oznajmiając że oddaje przedmiot na gwarancje. Czy jakiś moderator mógłby mi pomóc? Chodzi o zakup z 13 czerwca 2021

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odsyłaj na żadna gwarancję tylko z tytlu rękojmi, sprzedający odpowiada za towar i ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, skoro tak Ci odpowiedział to napisz tu a Allegro napisze do niego, tam napisz że reklamujesz z tytułu rękojmi: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49324542 Sprawdzam jak możemy Ci pomóc w tej sytuacji, dlatego poczekaj proszę cierpliwie, a ja wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49324542 W sprawie reklamacji bardzo proszę napisz do nas zgłoszenie, przez ten formularz. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów