anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z tą darmową dostawą ale nie smart

oisom
#7 Wielbiciel#

Chciałem kupić jakiś tani przedmiot za 7 zł zobaczyłem w wyszukiwarce darmowa dostawa O to fajnie pomyślałem ale podczas zakupu pojawia się kwota za wysyłkę Czegoś tu nie rozumiem przeważnie pod kwotą za przedmiot było napisane Plus za wysyłkę na przykład 8,99 tutaj pisze darmowa wysyłka Ale nie jest to darmowa wysyłka o co tu chodzi? Rozumiem by skorzystać ze smarta musi być co najmniej 40 zł ale teraz to mnie trochę wprowadza w błąd

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@oisom Darmowa wysyłka bez Smart też jest od określonej kwoty. Tę kwotę ustala sprzedawca i zobaczysz ją na żółtym tle w jego ofertach. Każdy sprzedawca może ustawić darmową dostawę od innej kwoty.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-i-gdzie-moge-ustawic-darmowa-dostawe-o...

oznacz moderatorów

oisom
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co mam na oczach ale nic nie mogę znaleźć na żółtym tle żadnego żółtego tła nie mogę znaleźć i po co piszę pod cenę przedmiotu darmowa wysyłka jeżeli przedmiot kosztuje na przykład 7 zł i nie jest z darmową wysyłką

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z większości darmowa dostawa jest ustawiana przy dużych zakupach, Smart dla małych zakupowiczów jest lepszy.

oznacz moderatorów

oisom
#7 Wielbiciel#

Na przykład proszę w wyszukiwarce wpisać izopropanol i zaznaczyć filtry cena maksymalna 8 zł i darmowa wysyłka pojawia się masy przedmiotów kuszą napisem pod kwotą za przedmiot darmowa wysyłka No ale podczas zakupu wysyłka jest doliczana co ciekawe mając te przedmioty na przykład w koszyku nie ma tam napisu że do darmowej wysyłki brakuje ci 32 zł tak jak jest to w przypadku darmowej wysyłki ze smartem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest to trochę "oszustwo", darmowa jest ale np: przy zakupie za 100zł albo 200zł. Do darmowej wysyłki brakuje Ci.... wyświetla się przy zakupie Smart. Ja tam nie mam na żółtym tylko białym, napisane jest to po prawej stronie o Sprzedającym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@oisom Tu masz żółte tło; https://allegro.pl/uzytkownik/seajurewildsea

Poza tym z darmowych dostaw jest jeszcze tylko Smart. Napisz dokładnie, o co Ci chodzi lub daj link do aukcji.

oznacz moderatorów

oisom
#7 Wielbiciel#

W tym linku Żółtego tła ani kwoty ustalonej przez sprzedawcę do darmowej wysyłki nie mam wciąż może mi się coś inaczej wyświetla może dlatego że mam tryb ciemny, nie wiem Przecież nikt nie będzie kopał i czytał 6 stron o sprzedającym żeby znaleźć takie informacje które powinny być Na wierzchu  i tak widzę że to już nieważne, jest to ewidentnie małe oszustwo lub naciąganie gdyż wprowadza to w błąd na jakiejś tam aukcji znalazłem darmowa wysyłka od 100 000 zł to jest śmiech darmowa wysyłka pisze tylko po to żeby zwabić chętnych. Dobra dziękuję wam za odpowiedzi. Dziwię się tylko że Allegro na to się godzi bo mam podany przedmiot mam podaną cenę przedmiotu mam podaną informacje że wysyłka jest darmowa ale warunki do jej spełnienia  kosmiczne

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@oisom 

Chodzi Ci np o tę aukcję : https://allegro.pl/oferta/alkohol-izopropylowy-izopropanol-ipa-100ml-100-za-7511754908

Tam masz darmową dostawę Kolporterem albo epaką, tylko musisz wybrać tę formę dostawy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

oisom
#7 Wielbiciel#

A spróbuj na niby kupić oczywiście wycofaj się w ostatnim momencie nie ma możliwości zrobić tego z darmową dostawą. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@oisom  Ja tam bez problemu wybieram darmową dostawę

epaka.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

oisom
#7 Wielbiciel#

No rzeczywiście to ja już nic nie wiem może przyczyną jest to że w mojej okolicy nie ma możliwości wysyłki za pośrednictwem akurat na przykład Kolportera po prostu mam nieaktywne te metody wysyłki darmowej jedynie najtaniej paczkomat 8,99 . Dobra dziękuję muszę się temu jutro przyjrzeć na spokojnie

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@oisom 

No dziwne trochę. Nawet jak nie masz Kolportera ani Epaki w okolicy to powinieneś mieć możliwość wyboru tej opcji w innym mieście.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   możecie się przyjrzeć o co chodzi i dlaczego te dostawy są u niektórych nieaktywne? 😊

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@oisom Niektórzy sprzedawcy ustawiają cenę od której łącza kwota za wszystkie zakupione  przedmioty jest darmowa ( np.od 1000 zł ) .Robiąc większe zakupy nawet tanich przedmiotów i osiągając cenę końcową ustaloną jako limit do darmowej dostawy za przesyłkę nie płacisz ,pokrywa ją sprzedawca.

oznacz moderatorów