anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie macie doświadczenie z Allegro One Box (Allegro One Box, zielony

wwwafvpl
#8 Zapaleniec#
  1. 15 lip 2023, 08:33
    Przesyłka została nadana

  2. 15 lip 2023, 08:22
    Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.
    W jakich godzinach kurier powinien odbierać przesyłkę z paczkomatu ( do tej pory jest nie odebrana.
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

pinsplash
#21 Demiurg#

@wwwafvpl przeszukaj sobie to forum, ale wpierw napij się meliski - to jest najbardziej zawodny sposób dostawy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

wwwafvpl
#8 Zapaleniec#

Ja tylko wysyłam. To odbiorcy decydują formę dostawy. Co na to Allegro ?

oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#

Nie zawsze użytkownik może wybrać sposób dostawy. Moja paczka miała „zasugerowany” Allegro one Box i nie potrafiłem tego zmienić. A teraz czekam na paczkę z jedzeniem. A to jedzenie coraz starsze. 😉Spleśnieje po drodze ??? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47461344 Podaj, proszę numer przesyłki, o którą chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#

Szanowna Pani!

Allegro One A000BVQEJ6  Wczoraj prosiłem przez formularz kontaktowy o informacje o przesyłce - brak odpowiedzi. 😉🤔😉. Dziś dostałem dwie informacje systemowe: że paczka do mnie wyruszyła i do dziś będzie w zadeklarowanym paczkomacie a druga w aplikacji że paczka jest w paczkomacie „zastępczym”. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47461344 Nie widzę od Ciebie zgłoszenia. 

Przesyłka oczekiwała w automacie zastępczym od 17.01. Dzieje się tak, gdy docelowy automat jest przepełniony. Dziś przesyłka trafi do wybranego przez Ciebie Boxa. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#

Szanowna Pani!

to wszystko prawda. Ale z paczkomatu zastępczego powinna paczka wyjść wczoraj. Bo odbierać stamtąd ją mogłem do 12.48; cytuję:

Przesylka nr A000BVQEJ6 od Piotr Kapała jest w punkcie tymczasowym One Box, AL167KR1 Michała Korpala 14, 30-389 Kraków do 2024-01-18 12:48. Kod odbioru: 767111. Nieodebrana wroci do punktu wybranego przy zakupie.

A dzisiaj o 4.00:

Czas na odbior przesyłki nr A000BVQEJ6 od Piotr Kapała z punktu tymczasowego minal. Przewidujemy, ze przesylka wroci do punktu wybranego przy zakupie do 2024-01-19

Ale dnia dzisiejszego zostało niecałe 8 godzin. Po zmroku tamtędy chodzą dziki 😉 i dziś paczki już nie odbiorę. A jedzenie się psuje. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#

Szanowna Pani!

Przed chwilą dostałem maila:

 
     

Cześć Leszek,

 

 

 

 

paczka dotrze dziś do Ciebie lub wybranego punktu odbioru. Możesz śledzić jej drogę w naszej apce i na allegrolokalnie.pl    
 
Allegro One A000BVQEJ6
Punkt odbioru
Allegro One Box, zielony automat
Michała Korpala 14

30-389 Kraków

Ale przecież ta paczka ma stamtąd wyjechać do docelowego paczkomatu przy Borkowskiej  😥😥😥 Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47461344 sprawdziliśmy Twoją przesyłkę w naszym systemie i była magazynowana w automacie numer AL167KR1 przy ul. Michała Korpala 14, ale teraz czeka już na Ciebie i odbiór w maszynie na Borkowskiej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#

DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wwwafvpl podaj mi proszę numer tej przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wwwafvpl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One numer paczki został podany 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wwwafvpl dzięki! Przesyłka została odebrana z automatu i ruszyła w dalszą drogę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wwwafvpl
#8 Zapaleniec#

Ile razy w ciągu dnia i w jakich godzinach kurier powinien odbierać paczki z automatu Allegro ?. Inpost odbiera do godz. 15-tej. dwa razy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wystarczy ze 3 dni pośledzić tu posty by nigdy nie próbować zbierać własnego doświadczenia z tą wysyłką. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wwwafvpl ,, jakie mam doświadczenia ? ,,, A powiem Ci ,że jeszcze nie wprowadziłem , a już mi się uszami przelewa .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wwwafvpl na razie bez problemów, zamówione przewidywana dostawa na wtorek, dziś była do odebrania 🙂 pewnie paczkomat bym miał w sobotę ale info było podane realne więc nie mam nic do zarzucenia 😉

Zrzut ekranu 2023-07-17 180207.png

@Allegro_One jedyne co bym popracował nad czystością automatów, bo chyba ściery nie widział od roku, następnym razem jak podjadę to Wam go wyczyszczę 😄

IMG_1119.JPG

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:47461344
#4 Eksplorator#
  • Κώστας To chyba się czyta Kostar a nie Kostas ?😉. Pozdrawiam
oznacz moderatorów