anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam Smart. Kupiłem 2 produkty od jednego dostawcy, oba ze znaczkami smart.

marek_zielinski1
#7 Wielbiciel#

Mam Smart. Kupiłem 2 produkty od jednego dostawcy, oba ze znaczkami smart. Zapłaciłem w sumie 151.- zł. Wyszło mi za dostawę kurierem dodatkowo 25.- zł. Wybrałem więc opcję do paczkomatu za darmo, ale te przedmioty są ciężkie (24 puszki karmy dla kota i 25 kg. żwirku). Nie wiem dlaczego nie mam darmowej dostawy kurierem. Dzięki za porady ale nie mają w tym przypadku zastosowania /chyba/. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ZibiK30
#18 Luminarz#

@marek_zielinski1 Złóż osobne zamówienia, Sprzedawca pewnie też miałby problem w 1 przesyłce je wysłać paczkomatem

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marek_zielinski1 Wszystko zależy od oferty i formy dostawy, Np w paczce max 2 szt, następnie paczkomat, kurier itd. Smart nie jest gwarancją darmowej dostawy. Dawaj nr. oferty, podpowiemy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marek_zielinski1 Przy kurierze pewnie nie było znaczka Smart. Powinien być znaczek Smart przy wysyłce kurierem i oba przedmioty powinny mieć tę samą formę wysyłki.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@marek_zielinski1 nie kazda dostawa kurierem jest smart. Sa to tylko wybrane- wskazane przez allegro usługi kurierskie. Prawdopodobnie sprzedawca u którego kupiłeś nie miał smart kuriera. Znaczek smart przy producie mógł być ze wazgledu na smart paczkomat.

Przed zakupem sprawdzaj czy sprzedawca oferuje dostawe kurierską smart. Już niedługo przynajmniej jeden kurier smart ma być obowiązkowy u kazdego sprzedawcy ze smartem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

marek_zielinski1 są dwie możliwości 

1. Sprzedawca nie oferuje ,,smarta,, dla przesyłki kurierskiej 

2. suma kosztów przesyłek przekroczyla 40zł 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marek_zielinski1 

Wyszło mi za dostawę kurierem dodatkowo 25. - sprzedawca nie oferuje smarta przy kurierze 🙂

Wybrałem więc opcję do paczkomatu za darmo, ale te przedmioty są ciężkie (24 puszki karmy dla kota i 25 kg. żwirku) - bez obawy zapewne system podzielił na 2 lub 3 paczki zależy jak ustawił sprzedawca bo też złapie się na smarka 🙂 dostaniesz kilka paczek 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zależy jak sprzedający miał ustawione cenniki dostaw. W przypadku dużych ilości może to zadziałać tak: albo system rozbije to kilka przesyłek, albo sprzedawca będzie "w plecy" gdy zaliczy mu to do jednej przesyłki. Miałem już takie sytuacje, że z własnej kieszeni musiałem płacić za drugą paczkę. Szczególnie dotyczy to listów poleconych - kupujący zamówi kilka przedmiotów z różnych aukcji - a tu "kapucha" - 1 list polecony za 6,99 zł a towaru na kilka kg. Najlepiej skontaktowac się ze sprzedającym.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów