anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje Allegro smart jest jeszcze aktywne a nie mogę dokonać zakupu . Czy oznacza to ze mam opłacić

Visa12
#7 Wielbiciel#

Mój smart jest jeszcze aktywny do 29.112023 i nie mogę dokonać zakupu w dniu dzisiejszym ?  Czy muszę opłacać kolejne miesiące czy mogę do 29.11 skorzystać z obecnego pakietu ?   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, Smart ma okres wypowiedzenia 14dni i przez ten czas nadal jest aktywny, najlepiej opłacić go po 15dniach i masz te 14dni za darmo. Powód musi być inny.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Visa12 powinnaś mieć możliwość opłacenia Smart! już dzisiaj, natomiast w razie czego usługa będzie aktywna do 14.12.2023, ponieważ do tego dnia obowiązuje okres wypowiedzenia.
Co się dzieje, gdy próbujesz opłacić Smart? Pojawia się jakiś komunikat?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Visa12
#7 Wielbiciel#

Ja rozumiem , ze mogę opłacić również to , ze mogę zrezygnować z Allegro smart - jednak moje pytanie było mie precyzyjne 

jesli mam opłacony aktywny do 29.11 smart to czemu nie mogę dokonać zakupów za pomocą aktywnego smarta ?  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Visa12 może w ofercie nie ma Smart!, podaj proszę jej numer lub link, sprawdzę to 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Visa12 Pokaż link do oferty w której chcesz dokonać zakupu.

oznacz moderatorów

Visa12
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Visa12 czy wybierasz odbiór w punkcie jako metodę dostawy? Czy na pewno jesteś zalogowana na koncie z którego tutaj piszesz?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Visa12
#7 Wielbiciel#

Tak jestem , może to wina , ż z tel a nie kompa . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Visa12 nie, to nie powinno mieć wpływu w aplikacji o ile jesteś zalogowana na właściwe konto oraz wybierasz dostawę do punktu odbioru Smart! powinno być dostępne.
Prześlij proszę zrzut ekranu z formularza płatności i dostawy na którym widać jaką metodę dostawy wybierasz oraz zrzut ekranu na którym widoczne jest na jakie konto jesteś zalogowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Visa12 Jaką metodę dostawy wybierasz?

oznacz moderatorów

Visa12
#7 Wielbiciel#

Myślę , ze odchodzimy już od sedna pytania . Dziękuję za taka odpowiedź . Pytanie było czemu nie mogłam skorzystać z aktywnego jeszcze smarta 

Kończę ta dywagację 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Visa12 Pytamy o metodę dostawy bo jeśli chcesz wybrać np. dostawę kurierem to minimalna kwota zamówienia aby mieć darmową dostawę SMART wynosi 65 zł a w wypadku tej aukcji nie będzie ona spełniona.

oznacz moderatorów

Visa12
#7 Wielbiciel#

Ta informacja jest zamieszczona i moje funkcje poznawcze ogarniają różnicę ? 

Nadal nie otrzymuję odpowiedzi na moje pytanie i dalsza kontynuacja nie ma już sensu 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Visa12 Jest wielu którzy różnicy nie ogarniają - stąd pytania.
Niemniej - powodzenia 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Visa12 przyznam, że nie rozumiem Twojego podejścia. 
Odpowiadając na zadane pytanie: nie musisz opłacać kolejnego okresu, Smart! jest aktywny na Twoim koncie i możesz z niego korzystać. 
Nie jesteśmy w stanie zalogować się na Twoje konto i sprawdzić, dlaczego Smart! nie działa w podesłanej ofercie, stąd dodatkowe pytania. 
Możliwe, że wybierasz płatność kurierem jak wskazał @komis-bell lub że nie jesteś zalogowana na telefonie na właściwe konto.
Bez Twoich odpowiedzi nie jesteśmy w stanie stwierdzić, dlaczego Smart! nie działa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów