anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zrealizować kodu na subskrypcję Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
sosg
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem kod na roczną subskrypcję Smart (ważny do 31.12.2022) i podczas próby aktywacji otrzymałem komunikat że została przekroczona maksymalna długość subskrypcji. W regulaminie usługi nie ma mowy o tym ograniczeniu a w pomocy napisano, że kodem można przedłużyć subskrypcję w trakcie trwania ostatniego okresu rozliczeniowego. W moim przypadku jest to rok a aktualna subskrypcja wygasa we wrześniu 2023. 

Próbowałem uzyskać pomoc od Allegro, ale dostałem tylko odpowiedź od bota, że w związku z problemami technicznymi ważność subskrypcji można przedłużyć max 15 dni przed ukończeniem ważności aktualnej. Co mogę zrobić, żeby nie utracić kodu? Czy te problemy techniczne nie są przypadkiem związane z planowaną zmianą regulaminu usługi?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
br.
#21 Demiurg#

@sosg    Najprościej sprzedać lub podarować komuś kto nie ma aktywnego smarta. Allegro w tej chwili utrudnia przedłużanie  subskrypcji bo  nastąpi zmiana ceny subsprykcji

Zmiany wejdą w życie 21 listopada, może po tym terminie uda się aktywować kod.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze można poczekać do jutra, odezwą się moderatorzy, to są jakieś jaja z tym Smartem teraz , Allegro blokuje > jak tak jest to wstyd. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kshycho83
#8 Zapaleniec#

Rozwiązać umowę przez ten link i czekać, aż do wygaśnięcia.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rezygnacja-z-allegro-smart/jak-zrezygnowac-z-allegro-smart-g...

Tak samo mi odpisali na email ale ja zrezygnowałem wczoraj czyli myślę że ty będziesz miał możliwość wykupienia wpisania kodu po północy 20 listopada. Nowy cennik jest chyba od 9 rano 21 listopada. Ogólnie allegro robi sobie jaja z tym, dać możliwość wykupienia każdemu co chce po starych zasadach, ale widać dużo kont ma wykupione do grudnia bo zawsze wtedy były promocje na Smart.

Obecnie smart wszedł w 14- dniowy okres wypowiedzenia, a w tym czasie nadal może Pan z niego korzystać.

Po tym 14- dniowym okresie czyli 19 i 20 listopada będzie mógł Pan wykupić Allegro smart jeszcze na starych zasadach po cenie 49 zł.

oznacz moderatorów
sosg
#8 Zapaleniec#

Pomysł raczej kiepski - moja subskrypcja wygasa 23.09.2023.

oznacz moderatorów
kshycho83
#8 Zapaleniec#

To zostaje ci tylko odsprzedać albo dać komuś kod

oznacz moderatorów