anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaciłam smart za wysyłki od 40zł, a teraz sprzedawcy podnoszą ten próg

megaca
#7 Wielbiciel#

Opłaciłam smart za wysyłki od 40zł, a teraz sprzedawcy podnoszą ten próg. Niektórzy za darmo wysyłają od zakupów od 45zł, inni od 65zł. O co chodzi?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Niczego sprzedajacy nie podnoszą, ten próg podniosło Allegro od 21.11 dla nowych smartowniczów 🤣a dla starych od chwili przedłużenia!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@megaca Cześć. 🙂 Zwiększenie tej kwoty wynika ze zmian w regulaminie dla klientów przedłużających Smarta po 21 listopada (informowaliśmy o tym tutaj:  https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/aktualizacja-nowe-zasady-smart-dla-kupujacych-lub-przedluzajacy... ). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka posypią się negatywy .... oj posypią , a klieci coraz mniej wystawiają ocen , u mnie już obija się o 10% 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria U mnie na sprzedanych w ciągu miesiąca ponad 700 pozycji niewiele ponad 20 komentarzy .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 W podobnym okresie ub. rroku przy mniej więcej podobnej ilości transakcji na koncie miałem ponad 3tys. ocen , myślę ,że za jakiś miesiąc spadnę poniżej 2 tys.

oznacz moderatorów

cool_turystka
#7 Wielbiciel#

A ja się zastanawiam jak wytłumaczyć "fenomen" niektórych sprzedawców: konto na allegro od 3 miesięcy a ilość komentarzy ponad 900...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cool_turystka odpowiedź znajdziesz zerkając na sprzedaż owego użytkownika .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@megaca opłacając subskrypcję wypadało by się zapoznać z warunkami , a tego jak rozumiem nie zrobiłaś .

oznacz moderatorów