anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za zwrot zakupu w SMART

gosiaczekfkgk
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałabym zwrócić towar tak jak robiłam to nie raz, zakup w SMART i tu niespodzianka bo do wyboru są tylko opcje płatne. W aukcji wyraźnie jest napisane, że zwrot bezpłatny. Co zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gosiaczekfkgk sprawdź w szczególach zakupu czy zakup był w ramach smart , być może skorzystalaś z darmowej dostawy z puli sprzedawcy .

oznacz moderatorów

gosiaczekfkgk
#7 Wielbiciel#

Tak jak pisałam SMART 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gosiaczekfkgk no i @mdrogeria miał rację 😄 allegro podnosi dopłaty do smart i sprzedawcy coraz niżej dają swój próg darmowej dostawy 🙂 przy 200 zł już prawie całość darmowej opłaty pokrywa sprzedawca 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gosiaczekfkgk czy chodzi o zamówienie nr ed4b1270-1b92-11ef-9023-d11fbca1f703?
Przykro mi, ale to nie jest zamówienie Smart! dlatego zwrot nie jest darmowy. Dostawa kurierem InPost była darmowa, ale nie w ramach Smart! W przypadku wybrania tej metody dostawy zwrot jest na koszt kupującego (sprzedający ma takie ustawienia w zakładce "Zwroty"). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gosiaczekfkgk
#7 Wielbiciel#

W aukcji zaznaczony był SMART i darmowy zwrot 14 dni to jak to możliwe, że nagle to nie jest SMART?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gosiaczekfkgk tak jak pisałam dostawa kurierem InPost była darmowa, ale nie w ramach Smart!:

la_nika_0-1717611981350.png

Aby skorzystać ze Smart! wybrana metoda dostawy musi być w tej usłudze, tutaj tak nie było, dlatego zwrot nie jest darmowy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gosiaczekfkgk Pewnie był Smart ale inną metodą dostawy!

oznacz moderatorów