anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem wiadomość e-mail o wygraniu Makita Power Drill. To nie jest wiadomość od Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44075556
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Nie wiem czy to spam czy jak to działa.. Dostałam na maila nagrodę do odbioru w postaci Makita Power Drill.

Finalnie okazało się, iż nagroda kosztowała 9zł + opłata kurierska. Ale to nie problem..Okazało się, że po wypełnieniu krótkiej ankiety oraz uiszczeniu opłaty, z mojego konta została pobrana w/w kwota ale nie dla ALLEGRO  a dla brytyjskiego sklepu internetowego SHINYJEWEL.STORE!  I była to wpłata tylko za aktywację konta.Szybka reakcja z mojej strony: kontakt z konsultantem i dezaktywowanie konta. Gdyby nie to, to co miesiąc ściągano by mi z kąta podobną kwotę.  I nie wiem o co tu chodzi....Proszę uważać

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:44075556 Takie przekręty to normalka > że też ludzie się jeszcze na to łapią? > nie spotkałem się z nagrodą od Allegro > no chyba, że w postaci "bana"🙄

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 ja mam od takiego chłamu taki specjalny mail na śmieci i tam nie zaglądam mogą se wysyłać co i ile chcą wszystko leci w spam 😄 więc nagród ni ma i nie będzie 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Oszustwo.

oznacz moderatorów
Client:113204216
#1 Nowicjusz#

Jak to dezaktywować? Właśnie ja się na to nabrałam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:113204216 to nie jest wiadomość od nas. Prześlij ją proszę do nas za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl,  skontaktuj się też proszę z bankiem i zmień najważniejsze hasła. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:113204216  Jak pobrali opłatę?  Podałaś dane karty?

Jeśli podałaś dane karty płatniczej najlepiej zablokuj kartę i pobierz z banku nową karte. Dla bezpieczeństwa zmień hasła dostepowe do banku.  Można jeszcze sprawdzić komputer lub smartfon czy nie wszczepili ci jakiegoś trojana.  To tyle co można zrobić.

oznacz moderatorów
olus1679
#1 Nowicjusz#

dostałam wiadomośc na e-mail o wygranej wiertarce Makita - mam rozumieć ze to oszustwo .... co trzeba zablokowaC??

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, oszustwo!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olus1679 prześlij proszę tę wiadomość za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl. Dziękuję za Twoje zgłoszenie!  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
bergis1
#1 Nowicjusz#
Potwierdzenie od Allegro

offervaultszalsroteosiuxgbeegj@quianzet.site    

chrul1 , Wygrywasz Makita Power Drill

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Na razie próba oszustwa ,ale jak klikniesz to wtopisz i wtedy to już będzie oszustwo.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

No przecież widać po linku że tu nawet domeny allegro nie ma oszustwo jak w japę strzelił

oznacz moderatorów